Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Дієта за групою крові

Автор: Євгенія Бербат

Знаменитий дієтолог Адамо, спостерігаючи за групами пацієнтів, які сидять на тих чи інших дієтах, дійшов висновку, що одна і та ж дієта може бути порятунком для однієї людини і марною тратою часу для іншої. Продовжуючи вивчати ці дивні особливості, дієтолог зробив висновок, що в усьому винна група крові. Він стверджує, що вибирати рецепт дієти потрібно, орієнтуючись на групу крові, яку, разом зі смаковими пристрастями, передали нам далекі предки.

 

Причина різної реакції людей на однакові продукти полягає, за словами дієтолога, у реакції крові на білки-лектини, яким властиві склеюючі здібності. Як правило, 95% білків-лектинів благополучно виводяться з нашого організму, проте решта 5% неймовірно ускладнюють життя. Відповідно до вашої групи крові рекомендується дотримуватися наступного раціону.

І група належить до нащадків кроманьйонців і неандертальців. Саме тому регулярне вживання темного м’яса, наприклад, яловичини, життєво необхідна для даної групи людей. Зернові продукти, навпаки, не приносять великої користі, так само, як і молочні. Крім іншого, вітаються морепродукти та всілякі овочі і фрукти. Однак картопля, баклажани, капуста і маринади також підлягають виключенню з раціону.

ІІ група. Це нащадки хліборобів, тому найкориснішим способом харчування є відмова від тваринних продуктів. Проте якщо людина проживає в країні з холодним кліматом, заміною м’яса можуть послужити рибні продукти та домашня птиця. Також в обов’язковому порядку необхідно вживати соєві боби і кисломолочні продукти. Слід зауважити, що свіже молоко для цього типу некорисне і погано засвоюється.

Якщо говорити про овочі та фрукти, то під забороною опинилися банани та цитрусові, а також манго і папайя. Все інше можна їсти в необмежених кількостях.

Дієта для 3 групи крові

ІІІ група крові є приналежністю нащадків кочових азіатських народностей. Найкращими продуктами вважаються злаки: пшениця, кукурудза, ячмінь і гречана крупа. Темне м’ясо слід вживати помірно, а замість яловичини слід їсти баранину, м’ясо ягняти, кролика. Курка також потрапила в немилість, тому її вживання варто скоротити до мінімуму. Серед рослинного масла варто віддати перевагу оливковій або льняному. З фруктів можна їсти практично все, крім хурми і граната. Молочні продукти можна вживати в необмежених кількостях.

 Дієта для 4 групи крові

IV група є найбільш молодою групою у світі. Саме тому дана група є найбільш рідкісною – і зустрічається всього у 5% населення нашої планети. В організмі людей з четвертою групою крові об’єдналися потреби людей з другою і третьою групами. Представникам четвертої групи рекомендується вживати молочні продукти. За статистикою люди з четвертою групою крові більше схильні до ризику захворіти на онкологічні захворювання або анемією. Саме тому їм вкрай важливо вживати якомога більше фруктів і овочів. Виключення ем є болгарський перець, банани і апельсини. З м’ясних продуктів варто виключити яловичину, курку, замінивши їх індичкою і бараниною. З морепродуктів виключається кабала, оселедець і палтус. Для гарного обміну речовин, варто вживати рис, овес і жито, а від гречаної і пшеничної круп необхідно відмовитися.

Звичайно, подібні рекомендації є всього лише рекомендаціями, тому не варто категорично підходити до питання і повністю виключати ті чи інші продукти.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА