Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Точковий масаж при кашлі

Автор: Євгенія Бербат

Є специфічні точки, відповідальні за дихальну систему. Одна з них знаходиться у верхній частині груднини біля невеликого виступу, на передній серединній лінії – на цю точку треба натискати, щоб позбутися кашлю.

 

Полегшений варіант – масажувати кулаком спіралеподібними рухами за годинниковою стрілкою зону уздовж усієї груднини. Це треба робити кілька разів на день. Груднина пов’язана з легенями. Якщо при натисканні з’являється біль, почуття розпирання, значить, потрапили «в яблучко»: імунна система напружена. Такий масаж стимулює вироблення корисних елементів крові, добре допомагає при кашлі і підвищує захист організму. Ще одна точка, що поліпшує дихання, знаходиться над грудниною, в ямці. Від кашлю допомагає масаж точок, що складають так званий стародавній трикутник сили на спині. Це ямка після сьомого хребця (він найбільше виступає) і симетричні точки з обох боків на два пальці нижче. На них можна натискати або двома руками відразу, або однією по черзі. Приблизно на сантиметр-півтора нижче знаходиться точка, пов’язана із серцем і легенями. Можна натискати на неї або прикласти до цього місця апплікатор Кузнєцова чи Ляпко, поставити гірчичник: це стимулюватиме серцеву і дихальну системи.

Із головним болем і запамороченням допоможе впоратися масаж точок, розташованих із боків від шиї в підпотиличній ділянці на рівні мочок вух. Дуже активна точка, яка знаходиться на перетині двох ліній: треба подумки провести одну від носа до потилиці, а іншою з’єднати верхівки вушних раковин. Натискаючи на місце, в якому лінії перетинаються, ми поліпшимо мозковий кровообіг, знімемо головний біль, збадьоримося.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА