Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Японський метод корекції фігури

Автор: Євгенія Бербат

Цю просту техніку розробили японські фахівці близько десяти років тому. Вона дозволяє повернути скелет в природне положення і змінити контури тіла, зробивши талію тоншою, а спину – рівнішою. 

 

Скачуємо з рушника тугий валик завдовжки не менше 40 см і завтовшки 7-10 см. Перев’язуємо його міцною ниткою, щоб не розмотався.

Сідаємо на досить тверду горизонтальну поверхню (м’яке ліжко не підійде, краще лежати на кушетці або на туристичному килимку на підлозі), кладемо згорнутий валик.

Акуратно опускаємося на спину, притримуючи валик руками так, щоб він опинився впоперек тіла під попереком – під пупком. Це важливо.

Ноги кладемо на ширину плечей і «клешоного» зводимо ступні разом так, щоб великі пальці торкалися один одного, а п’яти були на відстані 20-25 сантиметрів.

Заводимо витягнуті прямі руки за голову, повертаємо їх долонями вниз і сполучаємо між собою мізинцями. Поза досить незручна – якщо вам складно розпрямити руки повністю, не страшно, нехай лежать, як можуть. Головне, стежити, щоб стикалися великі пальці ніг і мізинці рук.

Лежимо в такому положенні 5 хвилин.

Якщо усе зроблено правильно, ваш скелет почне негайно набувати природної для нього форми і ви відчуєте, як живіт дивним чином «втягується» всередину тіла.

Проте цей процес може бути хворобливим. Якщо вам занадто складно відразу витримати п’ять хвилин, починайте із хвилини-двох, щодня збільшуючи час «відпочинку на валику». Результати будуть помітними приблизно через місяць.

За час кожного сеансу кістки і суглоби трохи зміщуються, тому вставати з рушника треба дуже акуратно, без різких рухів.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА