Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Видаляємо папіломи чистотілом

Автор: Євгенія Бербат

Із трави чистотілу можна зробити лікувальну олію, але застосовують такий народний засіб, як правило, зовнішньо. Готується вона так.

 

– Потрібно подрібнити суху траву і пересипати у скляну ємкість необхідного об’єму.

– Залити дезодорованою олією так, щоб її рівень перевищував рівень сировини на 3 см.

– Банку із сировиною, залитою олією, хвилин на 40 слід поставити в тепле місце, а після цього витримати протягом одного тижня у темному і прохолодному місці.

– Для отримання якісної олії протягом тижня банку з вмістом слід періодично струшувати.

– Як тільки цілющий олійний засіб буде готовий повністю, його треба процідити і додати в нього таку ж кількість чистої олії.

Цілющим засобом на олійній основі також можна проводити лікування папілом на різних ділянках шкіри. Зберігати олію слід у скляному темному посуді з надійною кришкою.

Потужну бактерицидну дію має настій чистотілу, який здатний затримати ріст злоякісних пухлин і деяких грибків. У народній медицині застосовують як спиртовий, так і водний настій чистотілу. Ним можна проводити лікування папілом та інших захворювань шкіри. Для приготування водного настою суху траву чистотілу насипають у невелику емальовану каструльку і заливають крутим окропом. Ємкість хвилин на 15 ставлять на водяну баню, потім охолоджують і проціджують крізь кілька шарів марлі. Якщо немає бажання готувати настій на водяній бані, можна скористатися термосом, насипавши в нього сировину і заливши її крутим окропом.

Можна приготувати настій і на спиртовій основі. Для цього знадобиться чистотіл і високоякісна горілка. Такий настій вживають не відразу, а лише тижнів за два після того, як суміш гарненько настоїться.

Мазь із чистотілу. Для зовнішнього лікування будь-яких захворювань, наприклад, шкірних, можна застосовувати мазь чистотілу, основою якої є баранячий або свинячий жир, ланолін або вазелін. Якщо у вас є жирний дитячий крем, то як основу можна використовувати і його.

Для виготовлення мазі знадобиться висушений чистотіл, подрібнений заздалегідь на кавомолці. Кількість основи і сировини береться в індивідуальному співвідношенні, залежно від конкретного захворювання, для якого буде надалі використана мазь.

Основу змішують з подрібненою травою або свіжим соком.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА