Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Намалюйте сітку йодом

Автор: Євгенія Бербат

Напевно, йодну сітку хоч раз у житті малювала собі кожна людина. Але не всі зможуть відповісти, що ж такого в цій простій процедурі, для чого її застосовують і як вона діє.

 

Нанесення йоду на шкіру ватними косметичними паличками у вигляді сітки із «чарунком», розміром 1х1 см, відсікає групи бактерій одну від одної, і вони гинуть. Але розмір має бути саме таким.

Йодну сітку використовують при невралгіях, застуді, нежиті, кашлі. Різниця лише в місці її нанесення.

Із допомогою сітки можна успішно боротися із сухим кашлем, незалежно від його причини. Йод проникає у шкіру і кровоносні судини, посилює кровообіг і локалізує запальний процес.

При кашлі сітку наносять на горло двічі на день.

При ангіні сітку наносять на горло, при бронхіті і пневмонії – на груди і спину. Важливо тільки пам’ятати, що робити це можна при температурі тіла не вище 38°С – йод має розігрівальну дію.

Перш ніж зробити сітку, треба нанести 1-2 смужки і почекати. Якщо через 10-15 хвилин неприємних відчуттів не з’явиться – можна малювати повноцінну сітку.

При нежиті її малюють на переніссі і крилах носа. Лінії мають бути дуже тонкими – шкіра обличчя занадто чутлива, тож перестаравшись можна спровокувати опік.

При застуді сітку наносять на литкові м’язи і ступні.

Ще одне несподіване для багатьох застосування йоду – для виведення синців. Щоправда, діяти в цьому випадку треба дуже обережно. Відразу після удару наносити йод не варто – він може викликати додаткове подразнення пошкоджених тканин. Тому спочатку до синця треба прикласти лід і тільки через добу нанести йодну сітку.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА