Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Простатит: не можна терпіти, треба лікуватися!

Перевіряти своє здоров'я, навіть якщо нічого не турбує, потрібно раз на рік - це аксіома, яка не потребує доказів. Однак кожна людина по можливості намагається уникнути зустрічі з людьми в білих халатах. Особливо чоловіки. Причому сильна стать не готова звертатися до лікарів, навіть якщо щось болить. І дарма. Найчастіше надія, що «все само собою минеться», не справджується.    І тоді вже допомогти значно складніше.

Детальніше...

Що робити, якщо головний біль не дає жити?

 

У відділенні сімейної медицини проводиться вакцинація від грипу. Вартість - 580 грн.

 

Головний біль турбує мало не кожну сучасну людину. Це настільки поширена проблема в наш  час високих технологій, забрудненого повітря, постійного шуму і стресів, що дехто навіть не намагається її позбавитись. Проте жити з постійним болем дуже важко, часом просто неможливо.

Детальніше...

Укуси комах: профілактика і лікування


Детальніше...

6 головних міфів про рак

Навколо раку багато вигадок, які часто коштують людям здоров’я і навіть життя. Розберемо докладно, чому не можна вірити?

Детальніше...

Хвороба Паркінсона: панацеї поки що не існує

Ведуча рубрики – редактор обласного Центру здоров’я Юлія Харченко. На запитання відповідає лікар-невропатолог поліклінічного відділення №5 КЗ «Поліклінічне об’єднання м.Кіровограда» Тетяна Пилипчук.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА