Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Садівник Борис Масленко: Подбати про врожай полуниці наступного року варто вже сьогодні

Полуниця – одна з найулюбленіших ягід, під яку мало хто не виділить хоча б невеличку діляночку землі. Як отримувати максимальні врожаї, які сорти найкраще садити саме в нашій кліматичній зоні, як правильно доглядати за сонячною ягодою, розповів садівник з більш ніж тридцятирічним стажем кропивничанин Борис Масленко.

Детальніше...

Шовкун може стати шовковицею

«Вже чотири роки у мене в саду росте шовковиця. Дала пагін вона від кореня дерева, викорчуваного раніше. Молоде дерево тричі цвіло, але плоди не зав’язувалися. Що з ним, не можу зрозуміти. Викорчувати його, чи що?» – запитує Микола Горбач із с. Ганнівки.

Детальніше...

Домашній помідор – поза конкуренцією

Здрастуйте, шановна редакціє!

Прийшов час ділитися городніми здобутками. Сьогодні в мене чергова розповідь про один із своїх найкращих сортів помідорів – Домашній. Повірте, про нього є що розповісти цікавого.

Детальніше...

Капустяна муха боїться чорнобривців

З початком цвітіння кульбаб починає літати капустяна муха – небезпечний шкідник для всіх видів хрестоцвітих: редиски, дайкону, редьки, ріпи, брукви, капусти. Наявність мухи виявити важко, оскільки вона зовні схожа на звичайну нешкодочинну комаху.

Детальніше...

Скільки років кізоньці?

Як і всі жуйні тварини, кози мають 32 зуби, у тому числі вісім різців на нижній щелепі і 24 корінних зуби, з яких 12 премолярів (малих корінних зубів) спочатку з’являються молочними, як і різці. Визначення віку в кіз проводять відносно росту, розвитку і заміни різців з молочних на постійні зуби.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА