Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Казкова королева у вашому саду

Автор: Євгенія Бербат

Казкові фігурки для саду можна робити власноруч із різних матеріалів, і пластикові пляшки – один із найкращих. Пляшковий пластик м’який, добре ріжеться, зшивається, і, в той же час, зроблені з нього вироби для саду тривалий час зберігають форму.

 

Такі вироби легко фарбуються і не бояться дощу. Звичайно, вони легкі, і вітер може їх розкидати, але цю проблему легко розв’язати, якщо насипати всередину пластикової ємкості пісок або покласти камінь.

Виріб жаба (чи краще сказати царівна-жаба) припускає мінімум матеріалів. Знадобляться: 2 пластикові пляшки ємністю 2 л, 1 л і
0,5 л, фарби для розмальовування фігурки, міцний, але тонкий дріт.

Від великих пляшок відрізаємо 2 «хвилястих» денця і вставляємо їх один в одного.

Вирізаємо лапки жаби. Кріпимо їх до виробу дротом, використовуючи шило.

У пляшки ємністю 1 л відрізаємо нижню частину. Вирізаємо «промені» корони, що є обов’язковою для будь-якої царівни-жаби.

Із допомогою шила і дроту кріпимо корону до голови жаби.

Залишається розфарбувати виріб. Це краще робити акриловими фарбами: вони яскраві, добре лягають на поверхню. Якщо є фарба в балончиках – взагалі ідеальний варіант. Для полегшення роботи можна спочатку пофарбувати матеріал, а потім вирізувати з нього деталі виробу.

Тіло фігурки фарбуємо у яскравий «жаб’ячий» колір, корону, природно, робимо «золотою» або жовтою. Промалюйте очі, рот, намагаючись надати жабі веселого виразу.

А тепер посадіть вашу царівну-жабу на камінь, щоб вона не загубилася у траві. Якщо у вас на ділянці є декоративний ставок, там їй найкраще місце.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА