Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Серпень. Садові клопоти

Автор: Євгенія Бербат

У саду. Продовжуємо боротьбу із плодожеркою. За 10-14 днів до початку збору врожаю дерева яблуні, груші, сливи, абрикоси потрібно обприскати розчином «Актеліка» (15 мл на 10 л води)...

 

Продовжуємо систематичний збір падалиці з подальшим її знищенням. Викидати пошкоджені гусеницями плоди на компостні купи, на грядки, борозни і на дороги не можна, оскільки вони перезимують у ґрунті і на наступний сезон забезпечать літ метеликів плодожерки.

У першій половині серпня підгодуйте дерева. Під плодоносні внесіть по 50 г суперфосфату і 100 г деревної золи на 1 кв. м пристовбурного кола. Можна обприскати дерева розчином мікродобрив із розрахунку півпігулки на 10 л води.

У другій половині серпня слід прищипити молоді пагони, які інтенсивно ростуть, для кращого визрівання деревини і видалити кореневу порість та дзиги на стовбурах і скелетних гілках. Проти попелиці, медяниці, пильщиків обприскуємо настоями трав або зольно-мильним відваром.

На ягідниках. При появі на листі суниці борошнистої роси обприскайте рослини розчином кальцинованої соди з милом (50 г соди і 40 г мила на 10 л води) або фосфорнокислим натрієм.

Після збору урожаю малини слід вирізати стебла, що відплодоносили, і зайві з таким розрахунком, щоб їх залишилося по 10-12 на погонний метр. Вирізувати слід також пагони, пошкоджені галицею (вони мають потовщення). Після цього треба внести добрива із розрахунку 7 кг перепрілого гною або компосту, 60 г суперфосфату і 100 г деревної золи на 1 погонний метр насаджень.

У другій половині серпня займаються висаджуванням-пере-саджуванням суниці і малини.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА