Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Підживіть огірочки

Автор: Нова Газета

Зазвичай у другій половині серпня плодоношення огірків у відкритому ґрунті різко зменшується, а за нічних похолодань і взагалі припиняється.

 

На невеликих площах можна подовжити життя огудини. Після першого врожаю огірки варто підживити сульфатом калію (8-10 г на відро води). Адже саме внаслідок нестачі калію плоди надалі формуються криві та виродливі. Якщо плодоношення зійшло нанівець, спробуйте дати рослинам друге життя. Спочатку слід видалити ушкоджені, слабкі пліті та пожовкле листя, затим розпушити ґрунт навколо рослин, проте робити це треба вкрай обережно, щоб не пошкодити кореневу систему, яка залягає близько до поверхні. Оголені ділянки гудини підсипте вологою родючою землею. Особливо важливо присипати пагони з верхівками, де є молоді листочки. З їхніх пазух знову відростуть плодоносні ланки. Підживіть. Добрива треба використовувати комплексні, без хлору. На відро води – 20 г. Підживлення проводять методом обприскування по листю в першій половині дня. Після відростання молодого листя огудину регулярно поливайте.

Приморозки навідуються вже наприкінці першої половини вересня. Вони нищать ще зелену огудину та іншу городину. Згодом настає бабине літо. І якщо на період похолодання захистити рослини із зав’яззю (перець, помідори, огірки), то можна подовжити період плодоношення. Потурбуватися слід не лише про надземну частину, адже ґрунт на грядці також поступово охолоджується. Насадження слід замульчувати, а поливати за потреби лише теплою водою.

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА