Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Про зимівлю індиків

Автор: Нова Газета

Якщо тримаєте індиків, майте на увазі – ці велетні пташиного двору при обмеженні вигулів потребують простору. Не менше одного квадратного метра в пташнику на особину. І не інакше! Годівниці на цей час облаштовують таким чином, щоб усі індики одночасно могли вільно до них доступитись.

 

У зимовий період потрібно забезпечити стабільну температуру в пташнику. Хоча ця птиця легко переносить короткочасні морози до мінус 15°С, не варто допускати різких температурних коливань – це шкідливо для неї. Неприпустимі протяги. Про підвищену сирість сигналізує мокра підстилка. Її слід одразу ж замінити. Знизить рівень вологості може належно облаштована вентиляція.

Приблизно за місяць до планового початку яйцекладки світловий день треба подовжити до 14 годин.

Та якими б сприятливими не були умови утримання, без належного раціону та режиму годівлі всі клопоти зведуться нанівець. Взимку птицю треба годувати тричі на добу. В раціоні мають бути соковиті корми, а також зерно злакових. Суттєвим доповненням стануть вологі мішанки, які слід згодовувати вдень. Зміцнять здоров’я птиці вітамінні добавки – хвоя сосни та ялини. Подрібнену глицю додають у мішанки.

Збагатять вітамінами і ягоди червоної горобини, які містять удвічі більше каротину, ніж морква, вітаміном С – суха кропива, заготовлена влітку.

Погожої днини індиків варто випускати на прогулянки. Замінити променад на осонні здатний риб’ячий жир, який додають у вологі мішанки по 2 г на голову щодоби.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА