Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Комфорт для розсади

Автор: Нова Газета

Позаяк у березні світловий день ще доволі короткий, навіть на підвіконні молодим рослинкам бракує освітлення. Цю проблему можна вирішити, використовуючи люмінісцентні лампи, при чому не боятися, що ніжні юні листочки отримають опіки. А з допомогою саморобних екранів (зі старого люстра, харчової фольги тощо) можна збільшити освітлення розсади вдень.

 

Не є корисним для молодих рослинок і надмір тепла. Тому на ніч бажано відчиняти кватирку, аби дещо уповільнити їх ріст. Також потрібно робити провітрювання і вдень, якщо яскраве сонячне проміння спрямоване безпосередньо на ящики з розсадою, але в жодному разі не допускайте протягів!!!

Поливати найкраще водою відстояною протягом доби. Якщо під підвіконням розміщена батарея центрального опалення, варто поставити біля неї слоїк з водою, аби збільшити вологість повітря і вберегти рослини від пересихання. Аби уникнути зараження розсади вірусними захворюваннями, у фазі першого листка обробіть її знежиреним молоком (1 л води, склянка молока, 2 краплі йоду).

Такі культури, як перець, огірки, кабачки і баклажани, бажано відразу сіяти в окремі ящички, оскільки їхня коренева система надто чутлива до ушкоджень при висаджуванні у відкритий ґрунт.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА