Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Вісім секретів вирощування троянд

Автор: Нова Газета

1. Обов'язково заглиблюйте місце щеплення на 3-5см. Троянда загине, якщо загине щеплення. Це стосується прищеплених троянд.

2. При посадці обов'язково гарненько полийте і утрамбуйте землю біля кореневої системи для того, щоб не було порожнеч. Інакше, коли троянда починає рости, її маленьким корінцях нема за що чіплятися.

3. Багато видань радять виконувати осінню обрізку перед зимівлею троянд. Але краще не обрізати троянди восени. Цим ми позбавляємо троянду поживних речовин, які вона накопичила, готуючись до зимівлі. А навесні обрізаємо всі підсохлі, підмерзлі пагони до живої бруньки. При весняному обрізуванні чайно-гібридні троянди обрізаємо на 10 см від рівня ґрунту. Обрізаємо дуже тонкі і товсті пагони – це стимулює зростання додаткових із щеплення.

4. Поливаємо троянди дуже рясно, але рідко.

5. В середині літа припиняємо вносити добрива. У серпні остання підкормка фосфорним добривом, для того щоб троянда підготувалася до зимівлі.

6. На зиму листя у троянд не обрізаємо. Вона сама знає, до якого часу їй потрібне листя. Поки їй необхідне живлення, троянда набирає поживні речовини і тримає листя. Скине вона його сама, коли поживні речовини стануть не потрібні.

7. На зиму кущі троянд підгортати на 20-30см, але не торфом, а землею. Інакше після відлиги і дощу це стимулює зростання, а троянда повинна спати.

8. Не зрізайте в перший рік троянду, якщо хочете, щоб в подальшому ваша квітка цвіла. Якщо і хочете зробити це, то тільки один бутон і зрізайте стебло якомога вище. У перший рік коренева система ще не така сильна і, зрізавши троянду, та ще й до самого низу, ми тим самим стимулюємо зростання порослі нижче щеплення. Це означає, що троянда переродиться в шипшину, на яку вона була щеплена.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА