Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Коли потрібно скошувати бадилля полуниці?

Автор: Нова Газета

 

Скошування листя полуниці у нас вже давно увійшло в моду. Щорічно можна спостерігати, як багато дачників займаються сіножатями практично до кінця серпня, ні скільки не піклуючись про подальші підгодівлі і не враховуючи особливості того чи іншого сорту полуниці.

 

Оптимальний термін покосу листя полуниці – з 6 по 15 липня. Запізнення зі скошуванням листя сортів полуниці з раннім терміном дозрівання принесе шкоди більше, ніж користі, оскільки у них набагато затримається початок закладки квітконосів, що призведе надалі до зниження врожаю.

У вчасно скошеної полуниці репродуктивних органів (квітконосів) утворюється більше, і як наслідок, урожайність вища. Не слід скошувати листя на молодих посадках. Обрізку листя можна починати з 3-4 року плодоношення. А якщо після обрізки обприскати посадки карбофосом (30 г на 10 л води), то позбавитеся від павутинного кліща і довгоносика.

Нематодні рослини слід викопати і спалити. Зовнішні ознаки цієї хвороби – низькорослість, потовщені квітконоси, потворні суцвіття, зморщене, кучеряве листя на черешках. ґрунт, де росли заражені рослини, поливають 1% розчином нітрофену і перекопують.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА