Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Табу при вирощуванні помідорів

Автор: Євгенія Бербат

- Жирний, добре підживлений органічними добривами ґрунт для помідорів протипоказаний. Також не можна при посадці розсади заправляти лунки гноєм або пташиним послідом. Інакше рослини почнуть жирувати на збиток плодоносінню. До того ж такі загодовані рослини схильні до захворювань фітофторозом.

 

- Не підгодовуйте томатні рослини розчином коров’яку частіше, ніж 2-3 рази за сезон. Це тільки шкодить їм. Пам’ятайте, що краще недогодувати, ніж перегодувати.

- Як і надмірне внесення органіки, так і надмірне внесення сечовини для томатів шкідливо. При посадці розсади не кладіть сечовину в лунки і часто не поливайте нею посадки – томати цього не люблять. Якщо вже і виникне така необхідність – обприскайте листя розчиненою у воді сечовиною в пропорції: 1 ст. ложка на
10 л води. Робити це можна тільки на початку розвитку – не пізніше перших чисел червня.

Як підживлювати томати

● Перше підживлення помідорів, висаджених у відкритий ґрунт, найкраще провести у кінці травня або першій декаді червня з розрахунку 1 ст. л. нітрофоски, 0,5 л коров’яку, 1-2 пігулки мікродобрив, 0,5 ч. л. борної кислоти на 10 л води. Під кожен кущ виливають по 1 л приготовленої суміші.

● Друге підживлення слід провести на початку липня такою сумішшю: 1 ст. л. сульфату калію,
0,5 л коров’яку, 1-2 пігулки мікродобрив на 10 л води – на один кущ.

● Із другої декади липня потрібно припиняти підживлювати рослини, а поливати тільки в міру необхідності, не допускаючи різких перепадів вологості ґрунту. Із додатковим підживленням і поливами більше нарощується зелена маса рослин і затримується визрівання плодів, що вже утворилися. Масове визрівання плодів швидше проходить на бідній, а не на жирній землі.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА