Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Дивні новинки сучасного ринку

Автор: Євгенія Бербат

На ринках продають суцільні дива: диво-вишня, диво-малина, диво-суниця. Відразу розумієш, чого не вистачає на грядках для повного щастя.

 

Купиш таке диво, посадиш і починаєш чекати божевільних урожаїв, а їх немає. Замість чудес виростають найзвичайніші рослини. Іноді навіть шкода витрачених грошей.

Чому таке відбувається?

Та просто нам розповідають про переваги сорту, частенько вигадані. А про його недоліки умовчують.

Ось так і народжуються «чудеса».

Наприклад, розповідають про гігантські ягоди сорту смородини «Ядрьона», але забувають згадати, що такі ростуть тільки на Алтаї, а у нас у два-три рази дрібніші, та ще й лопаються від дощів або поливів.

Популярні сорти аґрусу без колючок, тільки забувають згадати, що ягоди дрібні, а смак більш ніж посередній.

На ринках завжди мають попит великоплідні сорти аґрусу, але торговці забувають сказати, що до хвороб такі сорти абсолютно нестійкі, і щоб отримати хороший урожай, потрібно обприскувати кущі мінімум тричі.

І надзвичайно великоплідна диво-вишня теж має недолік – у неї низька морозостійкість і тому цей сорт добре росте тільки у південних регіонах. У Середній же смузі посадки вимерзають мало не в перший рік.

Тому не завжди варто ганятися за диво-саджанцями, краще придбати старий перевірений сорт, і лише потім саджати на пробу новинку.

Порада. Обов’язково шукайте в описах сорту негативні моменти, і якщо плюсів більше, тоді саджайте вибраний сорт.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА