Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Чай для курей

Автор: Євгенія Бербат

Напевне, багатьом доводилося бачити, як випущені із хліву кури п’ють дощову воду чи жадібно клюють сніг. Це свідчить про те, що птиці необхідна м’яка вода, за складом подібна до дистильованої.

 

Вона з легкістю всмоктується тканинами організму і є добрим розчинником для багатьох продуктів життєдіяльності й усіх мінеральних речовин, відтак її надлишок виводиться організмом. Однак надто часте вживання дистильованої води може стати причиною втрати організмом необхідних сполук. Тому слід знати міру.

Окрім такої води, раз на тиждень птиця має пити рожевий розчин марганцівки. Він покращує обмін речовин, хоч має здатність виводити із організму вітаміни. Із лікувальною метою допускається розчиняти у 10 л води максимум 1 г марганцевокислого калію. До речі, цей розчин шкідливо наливати у металевий неемальований посуд. І пам’ятайте, що марганцівка не повинна застоюватись у напувалках понад 30 хвилин.

Окрім усього, дбайливі господарі взимку готують курям чай із шипшини, гілочок малини, обліпихи, смородини, зеленої глиці та ін. А при проносах корисний відвар кінського щавлю.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА