Чекають на лелек щороку

Біля двору подружжя Скрипників, що в селі Табановому Голованівського району, стоїть галас різноманітного птаства – у величезному лелечому гнізді, що височіє на стовпі біля хати, знайшли прихисток десятки горобців, а над ними велично видніється голова птахи, яка протягом кількох місяців не покидатиме свого гнізда, висиджуючи лелеченят.

Детальніше...

Маленький український Лувр в затишному селі Шепилове

Вісім років тому відомий і поважний чоловік вирішив зробити щось корисне для своєї маленької Батьківщини – Голованівського району, який залишив ще в юності. Він придбав стареньку хатину на березі ставу у селі Шепиловому і заходився створювати там культурно-просвітницький центр. Забігаючи наперед, скажемо, що результати його творчої праці перевершили навіть найсміливіші здогадки односельців!

Детальніше...

Перелік послуг та ціни на відпочинок біля водойм неподалік Кропивницького

Цьогоріч карантин вніс свої корективи в дозвілля та відпочинок. Якщо поїхати на море чи в гори цього літа ніяк не вдасться, це зовсім не означає, що слід відмовлятися від релаксу на природі. Неподалік Кропивницького є чимало зелених куточків, де можна весело й активно провести час. Ми підкажемо, які бази відпочинку розташувалися поряд із Кропивницьким, які послуги та ціни вони пропонують.

Детальніше...

Равлики – це не лише смачне м’ясо...

Незабаром стартує перший збір урожаю на равликовій фермі в Оситняжці

Детальніше...

«Лісова коза»: смачно, корисно, туристично

 

Про підприємство «Лісова коза», що виробляє молочну продукцію, обласні й усеукраїнські ЗМІ писали чимало. Для нашого ж видання основним приводом розповісти про це унікальне в Україні господарство стала інформація про те, що «Коза» збирається займатися гастротуризмом. Але й історію та цікавинки виробництва ми увагою не оминемо.

Детальніше...