Маленький український Лувр в затишному селі Шепилове

Вісім років тому відомий і поважний чоловік вирішив зробити щось корисне для своєї маленької Батьківщини – Голованівського району, який залишив ще в юності. Він придбав стареньку хатину на березі ставу у селі Шепиловому і заходився створювати там культурно-просвітницький центр. Забігаючи наперед, скажемо, що результати його творчої праці перевершили навіть найсміливіші здогадки односельців!

Детальніше...

Равлики – це не лише смачне м’ясо...

Незабаром стартує перший збір урожаю на равликовій фермі в Оситняжці

Детальніше...

«Лісова коза»: смачно, корисно, туристично

 

Про підприємство «Лісова коза», що виробляє молочну продукцію, обласні й усеукраїнські ЗМІ писали чимало. Для нашого ж видання основним приводом розповісти про це унікальне в Україні господарство стала інформація про те, що «Коза» збирається займатися гастротуризмом. Але й історію та цікавинки виробництва ми увагою не оминемо.

Детальніше...

Перелік послуг та ціни на відпочинок біля водойм неподалік Кропивницького

Цьогоріч карантин вніс свої корективи в дозвілля та відпочинок. Якщо поїхати на море чи в гори цього літа ніяк не вдасться, це зовсім не означає, що слід відмовлятися від релаксу на природі. Неподалік Кропивницького є чимало зелених куточків, де можна весело й активно провести час. Ми підкажемо, які бази відпочинку розташувалися поряд із Кропивницьким, які послуги та ціни вони пропонують.

Детальніше...

Вузька колія – широкі можливості

Гайворонську вузькоколійку поки не демонтували. Що далі? 

Детальніше...