Гора знову на горі

Автор: Нова Газета

Традиційний чемпіонат з риболовлі серед журналістів в одинадцяте відбувся минулої суботи.

Цього разу захід, приурочений професійному святу працівників мас-медіа, гостинно прийняла зелена садиба «На гачок», що розташована в Нововолодимирівці Кіровоградського району.

Команди на святкові змагання відрядили редакції газет та інтернет-видань «Спортревю New», «Україна-Центр», «Вечірня газета», «21-й канал», «З перших уст», «Нова газета», «Трудова слава» та прес-служба Кропивницької міської ради. Поза заліком до рибалок приєдналася група художників на чолі з Андрієм Хворостом, які влаштували пленер.

Доки спортсмени намагалися вудити рибу, традиційний головний кухар змагань Микола Барабуля організовував юшку. Влучно написав про це начальник відділу з роботи із засобами масової інформації Кропивницької міськради Сергій Якунін у Facebook: «Микола Барабуля повісив вудку на гвіздок і чаклував цілий день біля казана з юшкою і навколо шашликів. Що сказати – добре, що повісив... Найсмачніше за всі одинадцять чемпіонатів!»

У підсумку другий рік поспіль чемпіоном став кореспондент тижневика «Україна-Центр» Олексій Гора. Друге місця виборов журналіст «Трудової слави» Сергій Полулях, третє – представник «Спортревю New» Руслан Фошка. Спеціальні відзнаки отримали юні учасники: Влад Клоков у номінації «Наймолодший учасник», Олександр Крушеницький – «Найбільш непосидючий».

Команди висловлюють вдячність господарям зеленої садиби «На гачок» Антолію й Ользі Титовим за гостинність. А також організаторам виїзду і смачного столу міському голові Андрію Райковичу, секретарю міськради Андрію Табалову та начальнику управління розвитку транспорту та зв’язку КМР Олександру Вергуну.

 

Наш кор., фото
Сергія Якуніна та Олега ШРАМКА