Рибний День журналіста

Ігор Крушеницький
Автор: Ігор Крушеницький

Дорога на південь. Нас не лякає захмурене небо, дрібний дощ та польові шляхи. Бо знаємо, що там на нас чекають гарна природа, веселощі і смачна юшка…

 

12-ий чемпіонат з риболовлі серед журналістів області, присвячений професійному святу працівників ЗМІ, минулої суботи прийняла садиба «Козачий хутір», що поблизу Компанїївки на мальовничій Сугоклеї.

Не встигли учасники і групи їхньої підтримки розпакувати снасті, розкласти сніданкові смаколики і вихилити по кілька чарок чаю для натхнення – як з неба полило… «Це ж справжнісінька коропова погода», – читалося в замріяних очах рибалок, які боролися із слизотою під ногами та спокусою сховатися від дощу у будиночку із звабливими запахами їстівного й питного. Коропи ж були іншої думки… Карась, карась, карась, окунь.

У розпал безкомпромісної боротьби погода кардинально змінилася: тепер допікало сонце. Час обіду збігся із готовністю юшки. Полудник – із смачним шашликом і нагородженням призерів. 

Отож ІІІ місце посіла команда тижневика «Україна-Центр», яку представляв Сергій Полулях; ІІ – відділ по роботі зі ЗМІ міськради Кропивницького (Ігор Клоков, Антон Шевченко)… Ну а переможцем змагань уперше у своїй історії стала команда «Нової газети» у складі автора цих рядків і його сина Сашка.  

«НГ» висловлює подяку за організацію свята міському голові Кропивницького Андрію Райковичу, управлінню розвитку транспорту та зв’язку міськради Кропивницького, господарю садиби «Козачий хутір» Олександру Хільченку.

 

Фото Олега Шрамка   

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА