Буковельське натхнення

Автор: Нова Газета

Медіафестиваль «Буковель Натхнення» відбувся 20-23 вересня на Івано-Франківщині на однойменному курорті. Творчий форум журналістів відбувся під гаслом «Прагни до вершин!». Організувала захід, у якому взяли участь більше 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

 

Команді «Нової газети» пощастило побути учасником заходу. Обмін досвідом, PR-тренінги, психологічні практикуми, майстер-класи та круглі столи за участі переможців творчих конкурсів і володарів спеціальних відзнак НСЖУ – такий неповний список різнопланових заходів фестивалю. Завітав «у гості» й один із засновників курорту, народний депутат Олександр Шевченко.

Крім цього, під час фестивалю підбили підсумки і відбулося нагородження переможців творчих конкурсів Національної спілки журналістів України і конкурсу «Поспішай творити добро», ініційованих Українським журналістським фондом та благодійним фондом Олександра Шевченка.

До речі, наші колеги із газети «Народне слово» та сайту «Утренний город» у цьому конкурсі вибороли другі місця і довгий вікенд на відпочинок у Буковелі для чотирьох співробітників редакції. Вітаємо колег!

Звичайно ж, журналісти також мали чудову нагоду погуляти мальовничими Карпатами, відвідати цікаві місця і туристичні об’єкти, взяти участь у цікавих екскурсіях, пограти у боулінг, поспівати у караоке та поплавати у комплексі «Вода».

 Цей фестиваль має гасло «Прагни до вершин». В усіх сенсах: і в журналістській діяльності, і в громадській активності, і у житті. Фестиваль став майстернею вдосконалення журналістів, – зазначила співорганізатор фестивалю, голова журфонду Людмила Ольховська.

А народний депутат Олександр Шевченко поділився своїм баченням перетворення України в успішну країну. Розмова з нардепом була невимушеною, у дружній атмосфері. Говорили про різне: особисте життя політика, захоплення, туризм, відпочинок. І звичайно ж, благодійність. Власне, сам медіафестиваль проходив під гаслом «Поспішай творити добро», спонукаючи журналістів своїми публікаціями заохочувати українців до волонтерства та благодійництва.

Фото Миколи Комаровського

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА