Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Від суми і від тюрми…

Усю гірку актуальність цього прислів’я герой нашої публікації відчув сповна. Ось уже п’ятий місяць він «мешкає» в СІЗО і, якщо суд не побачить очевидне, стане і в’язнем, і банкрутом.

Детальніше...

З нітратами в прикуску

Більшість колодязів на Кіровоградщині мають воду, забруднену нітратами. Про це свідчать дослідження, проведені обласним лабораторним центром.

Детальніше...

Плани уряду на 2018 рік: що очікувати українцям

Під час зустрічі із регіональними ЗМІ прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ключова діяльність уряду у 2018 році стосуватиметься модернізації країни та підтримки економіки, зокрема в аграрному секторі.

Детальніше...

17 березня в Кропивницькому виступить гурт «Один в каное»

Інді-рок гурт «Один в каное» утворився у 2010 році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати.

Детальніше...

Аеропорт Кропивницького може стати міжнародним

Міністерство інфраструктури спільно з народними депутатами ініціює новий етап роботи в сфері авіації – розвиток регіональної авіації. Про це повідомив державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак під час візиту до Кропивницького, присвяченого обговоренню можливостей повноцінного використання місцевого аеропорту.

Детальніше...

Loading...