Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Чому закривають Смолінську шахту. Питань більше ніж відповідей

Розмови про закриття Смолінської урановидобувної шахти з’явилися досить давно. Ще у грудні 2021 року Смолінська селищна рада забила на сполох через інформацію, що Міненергетики готує наказ про виведення шахти в режим сухої консервації з 1 січня 2023 року. І ось вже 6 січня цього року прем’єр-міністр підписує документ під назвою «Концепція Державної цільової екологічної програми зняття з експлуатації уранового об’єкта на 2023-2027 роки».

Детальніше...

Дві рідні сестри в лавах ЗСУ: як на війну потрапляють жінки

За даними Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України, понад 40 тисяч жінок перебувають на військових посадах, з них понад 5 тисяч жінок нищать росіян у зоні бойових дій. Для порівняння, торік у війську проходило службу 24897, у 2017-му – понад 23 тисячі, а у 2008 році їх було всього 1800.

Детальніше...

Як військовий медик із Кропивницького займається реабілітацією поранених і дітей

Кропивничанин Сергій Горбаньов (псевдо «Азов») на війні з перервами із 2014 року. До війни був священиком протестантського напрямку. Після поранення кілька тижнів перебуває в Кропивницькому. Напередодні Великодня він займався організацією відкриття в місті центру реабілітації військових і дітей з інвалідністю від проєкту «Піхота.ЮА».

Детальніше...

Триматися в полоні допомагала обіцянка мамі

Ілля Миронов із Кропивницького 311 днів пробув у російському полоні. 16 лютого його разом із іншими ста військовими повернули в Україну.

Детальніше...

«Домовий» Бахмута: історія життя та смерті воїна з Кіровоградщини

Четверта ранку. Селище Рівне, що в Новоукраїнському районі, ще куняє. В домівках спокійно дрімають люди, навіть сонце не поспішає вставати.

Детальніше...