Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Пивоварня «0,5». Класика...

Відомий факт: у Чехії ледь не на кожній вулиці сіл і міст є своя броварня*. Пиво у цій країні – одна із візитівок і велика принада для туристів з усього світу. Однак, щоб відчути тамтешню атмосферу, посмакувати легендарним чеським пивом, не обов’язково їхати так далеко.

Детальніше...

Школи Кропивницького: навчання в умовах карантину

Після завершення навчального року в управлінні освіти міської ради Кропивницького проаналізували успішність випускників шкіл. Про кількість цьогорічних медалістів та про організацію нового навчального року говоримо з начальницею управління освіти Ларисою Костенко.

Детальніше...

Три проєкти, що порадують місто

У наш час журналісти частіше й активніше пишуть про негативне. Тим приємніше, що описане нижче – чергове підтвердження позитивних змін, що відбуваються в Кропивницькому.

Детальніше...

У Кропивницькому відкрили виставку світлин 80-ти весіль

Минулого тижня у Кропивницькому відкрилася виставка старовинних весільних світлин, які роками збирав на Кіровоградщині відомий колекціонер, краєзнавець і реставратор Володимир Нагорний.

Детальніше...

Як Дмитрівська ОТГ лікарку купувала

Голова Дмитрівської ОТГ Кіровоградської області Наталія Стиркуль у січні 2020 року сказала на «Речниках громад», що готова придбати сімейного лікаря так само, як футбольні клуби купують спортсменів. І ось, що з цього вийшло…

Детальніше...