Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

У Копанках на Різдво згоріла старовинна церква…

Повідомлення про пожежу надійшло о 9:22. Перед тим, за словами очевидців, у приміщенні почулося тріскотіння та з’явився дим. Парафіяни кинулися виносити з палаючої церкви ікони та інші церковні речі. Згодом вогонь поширився на більшу частину храму, упав купол…

Детальніше...

Пророцтва на 2021 рік для України

У світлі останніх подій з коронавірусом і нестабільністю політичної ситуації в країні пророцтва і прогнози для України від найсильніших екстрасенсів цікавлять кожного. Володіючи інформацією, ви зможете зробити відповідні висновки і прийняти правильні рішення.

Детальніше...

Дітям та воїнам від «Добротвору»

Сотні солодких подарунків передав діткам, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір» під час щорічної акції «Святий Миколай іде до дітей». 

Детальніше...

З турботою про дітей

Нині в середовищі українського бізнесу стає дедалі популярним благодійництво. Соціально відповідальні підприємства активно долучаються до різноманітних соціальних проєктів. Особливо активно це відбувається напередодні свят.

Детальніше...

Нічийний пам’ятник неіснуючому місту

Важко повірити, що в нашій області є щось нічийне. Куди не кинься – все чи приватне, чи комунальне. Ставки орендовані на десятиліття вперед, земля – лише для «своїх», а щоб у Кропивницькому знайти і, головне, законно отримати вільний квадратний метр, то взагалі треба бути щасливчиком мільйонного рівня. Та, виявляється, нічийного у нас дуже багато! Нічийного і нікому не потрібного.

Детальніше...