Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

«Дивожиття» збирає гроші для Еліни Яригіної

Благодійний фонд «Дивожиття» збирає кошти на придбання спеціального харчування для маленької Еліни Яригіної, яка має рідкісне захворювання – синдром Чарджа. Дівчинка харчується через трубочку в животику і не сприймає звичайних продуктів. Про це йдеться сторінці благодійного фонду у Facebook.

Детальніше...

Як працюватимуть дитсадки

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов спростував інформацію про те, що дітям у дитсадках буде необхідно постійно носити маски. Він зазначив, що перед початком роботи закладу усім працівникам вимірюватимуть температуру, дітям мірятимуть температуру перед входом у заклад, працівники і діти, температура яких буде вищою за 37,2,  не допускатимуться у заклад, батьки, які приводитимуть дитину, повинні будуть користуватися масками; заклади мають бути оснащені антисептиками і діти користуватимуться ними тільки під наглядом вихователя.

Детальніше...

Поблизу Розумівки з’явиться меморіальний комплекс «Чорний ворон»

З нагоди 100-річчя української революції на Кіровоградщині почали роботу зі створення меморіально-історичного комплексу на території урочища «Чорний Ворон», що розташовується поблизу Розумівки Олександрівського району.

Детальніше...

Чому газ горить жовтим і довго гріє воду?

Пoлум’я гopить чеpвoним та жoвтим, вoда дoвгo закипає, пoки лічильник накpучує кубoметpи – це все чеpез пoгану якість газу. Саме так вважає більшість  спoживачів. У «Нафтогазі» стверджують, що спpава не в якoсті пpиpoднoгo газу.

Детальніше...

«Файно Маркет» підтримує лікарів Кіровоградщини

Мережа місцевих супермаркетів «Файно Маркет» як представник сучасного соціально відповідального бізнесу не може залишатися осторонь в цей непростий для нашого регіону та країни період. За 10 років роботи мережі було реалізовано безліч благодійних та соціально важливих проєктів.

Детальніше...