Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Чемність – краща зброя злодія, або Як не попастися на гачок аферистів

Дуже часто, читаючи кримінальну хроніку, ми думаємо, що все це відбувається десь далеко, з нами цього не може статися. А от коли лихо трапляється з нами, запитуємо себе, чому я. Чому це сталося саме зі мною? Та все ж ця публікація не про теорію ймовірності, а швидше, застереження для наших читачів бути обачними, пильними у наші неспокійні часи, вчитися на чужих помилках і не повторювати їх.

Детальніше...

Ринок землі. Серйозні питання залишаються?

Як відомо, на позачерговому засіданні Верховної Ради в ніч з 30 на 31 березня парламент прийняв закон про відкриття ринку землі.

Детальніше...

Про оплату ЖКП під час карантину

Чи будуть надаватися житлово-комунальні послуги в повному обсязі? Яку відповідальність несе споживач у разі несвоєчасної оплати комунальних послуг?

Детальніше...

Про субсидії під час карантину

На «Урядовому порталі» опубліковано постанову Кабінету Міністрів України № 247 «Про особливості надання житлових субсидій».

Детальніше...

Психологи безкоштовно консультуватимуть під час карантину

Кропивницький Центр психологів-практиків започаткував безкоштовну підтримку нас час обмежувальних заходів у зв’язку з епідемією коронавірусу. Один раз на тиждень в онлайн-режимі психологи допомагатимуть впоратися зі стресом, що виник на ґрунті обмежень соціальних активностей.

Детальніше...