Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Естонські канікули, або Чим здивувала невеличка балтійська країна

Естонія – маленька країна, але з характером. Тут не тільки поважають природу і стародавні традиції, але й успішно запускають стартапи, голосують по інтернету і рухають науку вперед. Як живуть естонці, чого досягли за 30 років після відновлення незалежності, на власні очі бачила «Нова» під час відвідин Естонії за підтримки спільного проєкту Естонського центру східного партнерства та Українського кризового медіацентру.

Детальніше...

Кропивницький святковий: що, де і коли відбудеться в обласному центрі до Дня міста

Як Кропивницький святкуватиме свій 267-ий день народження, розповіли посадовці міської ради 13 вересня під час брифінгу. 

Детальніше...

Легендарний недобуд у Долинській запрацює?

Уряд підписав меморандум з потенційним  інвестором, підприємством «Рудомайн», яке хоче інвестувати кошти у КГЗКОР, що в Долинській.

Детальніше...

Пересядемо на «пішкаруси»?

Під час громадських обговорень підвищення вартості проїзду міська влада запропонувала підвищити вартість проїзду у тролейбусах і автобусах на 2 гривні – до 7 та 8 гривень відповідно.

Детальніше...

«Баба Єлька. Експедиція на піч». У Кропивницькому презентують телеверсію етнографічного проєкту

10 вересня о 10:00 «Суспільне Кропивницький», етнографічний проєкт «Баба Єлька» і «Горобці продакшн» запрошують на презентацію телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч». Передпоказ відбудеться у кропивницькому кінотеатрі «Портал» (вул. Соборна,1).

Детальніше...