Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Андрій Райкович: Будуємо місто разом!

 

Напередодні 265-ї річниці заснування м. Кропивницького міський голова Андрій Райкович поділився планами розвитку міста на найближчі роки.

Детальніше...

Депутат обласної ради Ярослав Бублик заявив, що кримінальну справу проти нього сфабрикували

12 вересня колегія суддів Ленінського районного суду м. Кропивницького у складі Світлани Льон, Андрія Загреби та Олексія Мягкого продовжила термін тримання під вартою депутата обласної ради, засновника юридичної компанії «Бублик і Ко» та однойменного благодійного фонду  Ярослава Бублика, якого звинувачують у шахрайстві, до 10 листопада 2019 року.

Детальніше...

«Бабусю, наш Рома вже не в клітці!»

7 вересня вся Україна зустрічала з російського полону незаконно ув’язнених бранців, серед яких двоє наших земляків – моряки Роман Мокряк і Андрій Артеменко. В інтерв’ю мама Романа пані Наталя Кравченко (Мокряк) поділилася своїми враженнями від зустрічі з сином після його полону.

Детальніше...

Новоукраїнська ОТГ: проєкт за проєктом

Новоукраїнка відзначила 249-річчя міста і четверту річницю створення однойменної об’єднаної територіальної громади. Головні урочистості й святкування відбулися в райцентрі в суботу й неділю: вшанування полеглих воїнів-АТОвців, спортивні заходи, святковий концерт тощо.

Детальніше...

Педагогічна династія із Високих Байраків

Дорога редакціє, ми з сестрою дуже просимо вас на сторінках газети розповісти про наших батьків із сімейної династії педагогів, котрим у цьому році виповнюється 65 літ, з яких прожили разом 42 роки.

Детальніше...