Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Переберіть книжки – долучіться до порятунку Ятранської церкви!

Гончаренко-центр та «Нова газета» пропонують вам принести книжки, які ви вже прочитали, і віддати їх на благочинність. 15 травня під час ярмарку «КнигоСушка» всі бажаючі зможуть купити собі якісь із зібраних книжок. Виручені гроші ми віддамо на користь бібліотеки у селі Ятрань, котра опікується відновленням старовинної дерев’яної Пречистенської церкви. («Нова газета» неодноразово писала про цю пам’ятку старовини, на жаль, забуту і занедбану).

Детальніше...

600 кубометрів на 5 мільйонів щомісяця?

СБУ заявила про виявлення фактів контрабанди деревини з лісгоспів Кіровоградщини.  Лісівники заперечують звинувачення.

Детальніше...

Андрій Райкович: COVID наступає, будівництво продовжується

Пандемія коронавірусу набуває загрозливих масштабів – спеціалізовані реанімації в Кропивницькому заповнені більше ніж на 90%, а кадровий потенціал медицини вже використовується на повну – резервів немає.

Детальніше...

Сімейний лікар Дмитро Корольков: «Відмовлятися від щеплення – це ніби грати в російську рулетку»

В Україні стрімко збільшується кількість хворих на коронавірус, так само невпинно росте число летальних випадків. Кіровоградщина хоч і перебуває в умовній помаранчевій зоні, хоч в області і запрацювало 40 пунктів вакцинації, та все ж кількість пацієнтів збільшується щодня. За словами сімейного лікаря Амбулаторії загальної практики–сімейної медицини Дмитра Королькова, крім збільшення кількості хворих, третя хвиля має ще одну особливість – менший проміжок між першими симптомами хвороби та тяжким станом.Тим часом українці масово відмовляються робити щеплення, а коронавірус стрімко молодшає.

Детальніше...

Змиритися і не чекати на свіжу газету

Голова обласної ради Сергій Шульга ініціював зустріч представників газет та керівництва Укрпошти. Головна тема для розмови – незадовільна, на думку газетярів, доставка преси.

Детальніше...