Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Два роки ОТГ: недовіру змінив оптимізм

Минуло трохи більше двох років від старту децентралізації на теренах Кіровоградщини. Час ніби й незначний, однак, зважаючи на стрімкість процесу, «НГ» вирішали спробувати проаналізувати перші результати діяльності і створення об’єднаних громад Кіровоградщини.

Детальніше...

Олександр ЖИМІНЮК: Рейтинг «Громадянської позиції» в Кіровоградській області вищий від середнього по Україні

Останні три роки лідер політичної партії «Громадянська позиція», екс-міністр оборони Анатолій Гриценко не з’являється в ефірах центральних українських телеканалів, що красномовно свідчить про його стосунки з олігархами, яким вони належать.

Детальніше...

Коли почнуть ремонтувати Набережну?

Стан, в якому зараз перебуває Набережна Інгулу – є чи не головним соромом раніше Кіровограда, а тепер Кропивницького, переконаний громадський активіст Євген Савранський.

Детальніше...

«Мама на грудях зберігала весільні обручки, на яких було написано «Івась і Зіна»

Тридцять років тому колишню вулицю Общественну (Громадську), що у Кіровограді,  названо ім’ям українського письменника Івана Микитенка, а  цієї осені, коли виповнилось 120 років з дня його народження і 80-річчя загадкової мученицької смерті, звичайне свято вулиці (ініціатор і промоутер ідеї – бібліотекар Лариса Бардакова) перетворилося на  широкомасштабну  просвітницьку акцію пам’яті митця.

Детальніше...

У Нечаївці нагородили лауреатів премії Яновського

У Нечаївці Компаніївського району нагородили учасників та лауреатів літературної премії імені Юрія Яновського, яку започаткувала Компаніївська районна рада. Окрім того, три спеціальні премії вручили компаніївським письменникам від народного депутата України Станіслава Березкіна.

Детальніше...

Loading...