Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

27 БЕРЕЗНЯ УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЛІТНІЙ ЧАС. ЯК ВИ СТАВИТЕСЯ ДО ПЕРЕВЕДЕННЯ СТРІЛОК ГОДИННИКА?

Автор: Нова Газета

 

Юлія РУСИНА, медсестра:

– Я негативно ставлюся до переведення годинників, тому що порушується добовий ритм організму. Так, можуть виникати такі симптоми, як сонливість удень і безсоння уночі, зниження працездатності, головний біль, слабкість. Людям похилого віку дуже складно адаптуватися до зміни часу.

Валентина КЛИМЕНКО, вчитель:

– До зміни часу ставлюся погано. По-перше, це негативно впливає на організм. Перевівши годинник на годину вперед, ти зранку хочеш спати, а вже потрібно вставати. Так само і увечері: спати не хочеш, а мусиш лягати. Діти потім постійно сидять на уроках сонні. Подібні збої неприйнятні для організму. Необхідно тиждень-другий, щоб організм адаптувався до нового режиму.

Юлія Вербіцька, студентка:

– Ставлюся до цього погано, бо мій організм важко пристосовується до змін. Я й так недосипаю, а зараз буду ще менше відпочивати. Крім того, через короткий сон у мене слабне імунітет.

Олена Андріанова, держслужбовець:

– Особисто мій організм не відчуває дискомфорту від переходу на літній час. Навпаки, навіть очікую його. Як кажуть, рано лягати, рано вставати – горя і хвороби не будете знати. Чим раніше починається ваш робочий день, тим більше ви встигаєте. І взагалі, доведено, що люди, які мають звичку рано вставати, живуть довше. Як можна спати, коли сонце вже так високо? Тому я – за перехід на літній час. Головне – дотримуватися режиму дня і здорового способу життя, і через пару днів ви про нього не згадаєте.