Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Подруга загиблого під Сіверодонецьком 24-річного воїна: «Я все одно досі йому пишу»

24 лютого на територію України прийшла повномасштабна війна. Відтоді вона з новою силою щодня забирає чийогось батька, чоловіка, сина, друга.

Детальніше...

Як жителі Кіровоградщини готуються до війни

Гуртуючись через загрозу російського вторгнення, жителі Кіровоградщини по-різному чекають на ворога. Хтось готовий іти до тероборони, хтось уже записався, хтось навів лад у погребі, а хтось покладається на долю і Збройні сили. Ми опитали земляків з різних куточків нашої області, попросивши дати відповідь на одне запитання: «Що ви робитимете, якщо завтра – вторгнення?».

Детальніше...

КУДИ БІГТИ, КОЛИ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ?

На кордонах України зосередилися російські війська. Попередження про напад вже з місяць лунають ледь не з кожної праски. Як і в 2014-му, ми знову згадуємо, як уберегти себе під час авіанальоту чи артилерійського обстрілу, що покласти то «тривожної валізки» і де найближче укриття.

Детальніше...

«Сакура» – новомиргородське диво

Поява нового підприємства під час пандемії коронавірусу, коли припиняють існування навіть акули бізнесу, – явище неординарне. Створення швейного виробництва – тим більше, оскільки в цій галузі завдяки Китаю, Туреччині й країнам Південно-Східної Азії конкуренція величезна.

Детальніше...

Світлана Маринич: «Якби люди їли більше зелені, було б набагато менше аптек…»

Для жительки Знам’янки Світлана Маринич приготування їжі – це мистецтво. Вона дивує соцмережі молекулярною кухнею, ферментованим чаєм та «зеленими» днями. За словами Світлани, прихильність до всього природного і натурального почалася ще з дитинства. Хоча й має медичну освіту, за фахом пропрацювала лише рік.

Детальніше...