Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Естонські канікули, або Чим здивувала невеличка балтійська країна

Естонія – маленька країна, але з характером. Тут не тільки поважають природу і стародавні традиції, але й успішно запускають стартапи, голосують по інтернету і рухають науку вперед. Як живуть естонці, чого досягли за 30 років після відновлення незалежності, на власні очі бачила «Нова» під час відвідин Естонії за підтримки спільного проєкту Естонського центру східного партнерства та Українського кризового медіацентру.

Детальніше...

Бенкет під час чуми

У Попельнастівській ОТГ знайшли свідчення про те, як у 1947-му році начальство жирувало, коли прості працівники помирали від голоду.

Детальніше...

Хоч Кіровоградщина цегляна, вона дуже тепла

Для чого дві сестри мандрують Україною, фотографуючи... сільські хати

Детальніше...

Карина Пілюгіна: Люди з різних містечок і сіл України розмежовані територіально, але мислять дуже схоже

Минулого тижня до Кропивницького в рамках другого кола експедиції Україною завітала знімальна група відомого медіа-проєкту Ukraїner. Зустрівшись з кореспондентом «Нової», команда привідкрила завісу свого перебування у місті та розповіла, чому займається своєю діяльністю.

Детальніше...

Не дали АТОвцям землю, ще й обізвали...

Депутати Світловодської міської ради не підтримали рішення про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельних ділянок чотирьом десяткам учасникам бойових дій. Сесія відбулася минулого тижня. Неприємного резонансу цій події додало висловлювання одного із депутатів.

Детальніше...