Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Майя Тутаєва – про ідеальний урок, конкурентність Хмелівської школи і щасливого учня

Днями українці дізнаються ім’я найкращого вчителя країни за версією  національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Переможця премії оголосять у суботу, 5 жовтня, а «Нова газета» поспілкувалася з однією із фіналісток цього конкурсу – вчителькою математики із Хмельового Майєю Тутаєвою.

Детальніше...

Щоб не з’їхав дах...

Наприкінці серпня у Дрогобичі на Львівщині обвалився під’їзд чотириповерхового будинка. Семеро дорослих та одна дитина загинули. Також рятувальники витягнули з-під завалів ще сімох людей, у тому числі п’ятьох дітей. Надзвичайна ситуація облетіла страшною звісткою усю країну. Президент Володимир Зеленський на своїй сторінці у ФБ заявив, що доручить новому уряду провести аудит житлових будинків по всій країні. За словами гаранта, житловий фонд, особливо в невеликих містах, перебуває у незадовільному стані, а про капітальний ремонт там не чули ще з радянських часів. «Неможливо  будувати нову країну, не будуючи чи хоча б капітально не відновлюючи будинки українців. Тому завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків по всій країні та розробка у найкоротший термін програми приведення до належного стану старих і зведення нових», – йшлося у дописі.

Детальніше...

Це не просто світлина, це наша історія, наша пам’ять, людські долі

Мабуть, у кожній родині зберігаються старі фотоальбоми, які передаються у спадок від старшого покоління. Вони особливі, унікальні, бо зберігають наші спогади, пам’ять про неповторні життєві моменти та найрідніших людей.

Детальніше...

«Бабусю, наш Рома вже не в клітці!»

7 вересня вся Україна зустрічала з російського полону незаконно ув’язнених бранців, серед яких двоє наших земляків – моряки Роман Мокряк і Андрій Артеменко. В інтерв’ю мама Романа пані Наталя Кравченко (Мокряк) поділилася своїми враженнями від зустрічі з сином після його полону.

Детальніше...

Ігор і Тетяна Кернос: Ми готові передавати свої знання і відроджувати альпінізм у Кіровоградській області

#ДійАктивноЖивиПозитивно!

Подружжя Кернос – одне з небагатьох, хто культивує в нашій області такий вид спорту, як альпінізм. Таких ентузіастів на Кіровоградщині, як говорять самі герої публікації, можна порахувати на пальцях рук.

Детальніше...