Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Дмитро Кудря: З дитинства любив аромат соснової стружки у батьковій майстерні

Більше 30 років Дмитро Кудря з Олександрії вдосконалює свою майстерність і передає знання та навички дітям. Він – майстер декоративної обробки деревини, член спілки майстрів народного мистецтва України, керівник народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» ЦДЮТ ім. О. Шакала.

Детальніше...

Через музику до себе

Світлана Бойченко – чи не єдиний у Кропивницькому педагог, який працює за унікальними методиками, що навчають дітей креативно мислити, а дорослих – відчувати себе в гармонії з собою та зі світом. З нею ми поговорили про те, з якого віку варто знайомити малюків з музикою, чому дітям варто дозволяти бемкати по каструлях і як дорослим не музикантам музика може допомогти «познайомитися» з собою ближче.

Детальніше...

Пожежна безвихідь

У селищі Власівці, що в Світловодську, під загрозою закриття опинилася школа

Детальніше...

Чи буде Ємилівка з водогоном?

На адресу нашої редакції надійшов лист від жителів селище Ємилівка, що в Голованівському районі. Вони діляться своєю проблемою: у населеному пункті відсутня питна вода, будівництво обіцяного водогону, на проектування якого виділили кошти, досі не розпочалося. Під листом – 48 підписів ємилівців.

Детальніше...

Перекрити не можна пустити

До редакції «Нової газети» звернулися мешканці вулиці ім. Олега Стасія міста Помічна (на фото) із проханням допомогти вирішити їхню проблему. Вона полягає в тому, що вулицею, де вони проживають, постійно рухається транспорт, який дошкуляє їм постійним шумом і вібрацією. Вулиця відрядила до нас Володимира Полякова і Василя Малішевського. 

Детальніше...

Loading...