Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

У Етнолабораторії «Баба Єлька» презентували книгу «Смачна Кропивниччина»

29 грудня в Етнолабораторії «Баба Єлька» відбулася презентація збірки автентичних рецептів «Смачна Кропивниччина». Під однією обкладинкою упорядники зібрали понад двісті автентичних страв, зафіксованих під час експедицій проєкту «Баба Єлька» селами Кіровоградщини.

Детальніше...

Дім, де живе Милосердя

 

Вже шостий рік у Кропивницькому приймає знедолених та допомагає у складних життєвих обставинах Дім Милосердя – притулок, заснований Володимиром Лебєдєвим. Крім надання тимчасового прихистку, Володимир разом із волонтерами організовує безкоштовне харчування для безхатьків, допомагає відновлювати документи, влаштувати на лікування, знайти роботу і повернутися до нормального життя тим, хто став не на ту стежку.

Детальніше...

Медові експерименти Олега Чабана

Олег Чабан відомий у Кропивницькому не лише як пасічник, а й як засновник торгової марки Bеe for you (Бджілка для тебе) – першої у місті лінії бальзамів, створених на основі продуктів бджільництва. Як пасічник став автором косметики і яка роль у цьому каструльки з домашньої кухні – у нашій розмові.

Детальніше...

Святкуємо з місцевими

Передноворічна метушня забирає багато сил та часу. В пошуках ідеального подарунку близьким та рідним варто не забувати про те, що зараз в тренді локальні бренди та крафтове виробництво. Новорічні подарунки зроблені своїми руками унікальні, в них вкладено душу й турботу. Такі презенти дають можливість вашим рідним відчути себе особливими та коханими.

Детальніше...

Лагідна українізація і чебуреки

«Колись ми сиділи з другом у кав’ярні і я розповів йому свою мрію: у самісінькому центрі Кропивницького відкрити кнайпу, на зразок львівської «Криївки». Щоб обслуговування, меню і навіть стіни були просякнуті українським духом», – розповідає мій співрозмовник. Ми сидимо у центрі Кропивницького, фоном лунає музика місцевого гурту YELKA, за моєю спиною портрет Шухевича і полиця з книгами Яворницького, на столі – меню з… чебуреками.

Детальніше...