Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ринок землі. Серйозні питання залишаються?

Як відомо, на позачерговому засіданні Верховної Ради в ніч з 30 на 31 березня парламент прийняв закон про відкриття ринку землі.

Детальніше...

Як «Баба Єлька» і «Нова газета» підкорювали Великобританію

Освітній візит за програмою «Активні Громадяни» зібрав у Лондоні більше 20 осіб з різних куточків світу. Кілька заявлених учасників не змогли приїхати, бо так і не отримали британської візи. Та попри це компанія зібралася дуже екзотична – М’янма, Бангладеш, Південна Корея, Шрі-Ланка, Німеччина, Польща, Естонія, Україна, Кенія і Судан (іммігранти) і власне Великобританія (Англія, Ольстер, Шотландія). Усі – члени багатотисячної родини «Активних Громадян».

Детальніше...

Рубайко із Нерубайки

– Ось побачите, які прекрасні меблі він робить, – інтригує нас Марія Понякіна дорогою із Малої Виски до Нерубайки. Це жінка розповідає про свого однокласника Яшу Клоченка, столяра від Бога, як-то кажуть.

Детальніше...

У пошуках справедливості

Минулого тижня в Смоліному Маловисківського району відбулася ексгумація тіла загиблого АТОвця Олександра Сімонова. Процедура вельми неприємна, та необхідна для суду й слідства.

Детальніше...

Парапсихолог Олександр Браверман: Дар цілительства може розвинути кожен!

ожна вірити в парапсихологію або ставитися до неї з іронією, але суперечки навколо неї не вщухають. Ось і гість нашої редакції, відомий кропивницький парапсихолог з 30-річним стажем Олександр Браверман стверджує, що здатний читати чужі думки, передбачати майбутнє і навіть... впливати на долі людей.

Детальніше...