Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Парапсихолог Олександр Браверман: Дар цілительства може розвинути кожен!

Автор: Нова Газета

ожна вірити в парапсихологію або ставитися до неї з іронією, але суперечки навколо неї не вщухають. Ось і гість нашої редакції, відомий кропивницький парапсихолог з 30-річним стажем Олександр Браверман стверджує, що здатний читати чужі думки, передбачати майбутнє і навіть... впливати на долі людей.

 

– Олександре Карловичу, розкажіть, в чому полягає ваша робота, хто такий парапсихолог.

– Парапсихологія вивчає параявища (пара – по той бік). Якщо психолог працює з нинішнім станом пацієнта, то я маю набагато більше можливостей, бачу не тільки сьогодення, але минуле і майбутнє людини. Для цього використовую інструменти, які не визнаються офіційною наукою, – це і телепатія, телекінез, працюю з енергією людини.

– Ви віруюча людини?

– Так, хоча не люблю про це говорити. Я погоджуюся з відомим фізиком Стівеном Хокінгом, котрий стверджував, Бог є у кожному з нас. Можу зізнатися, що був переконаним атеїстом до 24 років, потім був глибоко віруючим, похрестився. Я визнаю всі релігїї. Головне щиро вірити.

– Як ви відчули здібності до парапсихології?

– У 17 років у мене була тяжка черепно-мозкова травма, діагноз складний, майже повна амнезія. Заново вчився ходити, розмовляти, жити. Після реабілітації почав відчувати чужий біль, страждання, думки, тепер я знаю, що це називається емпатією, біль інших я відчував як власний. Потім у мене почалися сильні головні болі. Одного дня помітив, що біль проходить після того, як я торкався руками голови. На той час часто лежав у лікарнях і одного разу вилікував хлопчика, пішли чутки про це, почали приходити люди за допомогою з усієї лікарні. Поки не з’явився один пацієнт, у якого боліла спина, я йому допоміг, у нього пройшли болі, але мені стало настільки зле, що лікарі були безсилі, і лише батько своїм дотиком зміг допомогти. Потім я дізнався, що той чоловік помер, у нього був рак хребта, а у батька з’явилася саркома грудної клітини. Онкологія передається, тому я онкологію взагалі не лікую. Є ряд захворювань, до яких не можна торкатися, наприклад цукровий діабет, психічні розлади.

– Чому?

– Якщо я можу загоїти виразку, стимулюючи регенерацію клітин, то у випадку онкології навпаки – ситуація лише погіршиться, тому що, підживившись,  пухлина почне бурхливо розростатися.

– Для цього треба мати медичну освіту, щоб розумітися на тонкощах захворювання?

– Звичайно, я закінчив інститут народної медицини і наразі здобуваю другу вищу освіту психолога. Я пропоную лікування лише тим, кому можу дійсно допомогти.

– Я правильно зрозуміла, ваш батько теж мав здібності?

– Ні, він ніколи не займався цілительством, може, щось знав... У нього просто гарячі руки були і добре серце...

– А взагалі, хтось у вашій родині мав дар?

– Батькова тітка могла передбачати майбутнє. Я переконаний, ми наділені здібностями з народження всі, тільки цивілізація притупляє їх, не викликає потреби у розвитку цих здібностей, як у курки – крила є, а літати не може, немає необхідності. Але у критичних ситуаціях дар  може розвинутися, головне вміти ним скористатися.

– Хто і з  якими  проблемами до вас звертається?

– Немає обмеження по статі чи віку. Це можуть бути і бізнесмени, і політики, і прості люди, і фермери, навіть слідчі. Ось нещодавно прийшла родина, чекають на дитину, вже 8-й місяць вагітності, і питають, як пройдуть пологи. Три попередні спроби були невдалі. Шукаю причину. Енергія  йде негативна, а прізвище у родини Вимрироденко. Раджу змінити його якнайшвидше. Встигли. Дитина хоч і народилася  з водянкою головного мозку, але після вчасного лікування  повністю здорова. І таких випадків за 30 років було безліч. Навіть приходили з військової частини, шукали зниклі боєприпаси. Допоміг.

– Що саме ви передбачили, що вже здулося, у масштабах країни?

– Колись, здається, у 95-ому році, я в інтерв’ю сказав, що пам’ятник Кірову знесуть, а місто перейменують і назва теж буде на букву «к», сказав, що ГКЧП протримається три дні, передбачив Чорнобильську трагедію, розповів, що
Тимошенко посадять і вона просидить 2 роки, передбачив розстріл людей на Майдані Незалежності.

– Як ви бачите майбутнє?

– Я завжди кажу людині, ваше минуле схоже на міцний фундамент, а майбутнє – на м’яку  сиру глину, на яку можна впливати. Багато випадків, коли я допомагав людям у їхніх проблемах. Одного разу до мене прийшла жіночка з фото сина і каже, син має одружитися, скажіть, чи буде їхній шлюб вдалим, щасливим. А я дивлюся і не бачу їхнього спільного життя, замість цього – хрест. І кажу жіночці, коли буде у вашого сина весілля, не пускайте його купатися, навіть близько до водойм хай не підходе, тоді його життєва програма зміниться. Приходить ця ж жіночка десь через тиждень після весілля і розповідає. Відгуляли перший день весілля у місті і поїхали на другий день у село, де живе наречена. Спекотний день, молодята з друзями йдуть на ставок. Мама молодого заборонила йому лізти у водойму, а боярин пірнув і втопився. Ось  така жахлива історія, а на його місці мав би бути син цієї жінки. Вийшло заміщення людей.

Ось у цьому моя діяльність, люди приходять дізнатися, як відбудеться відрядження, як нова робота, якого співробітника брати на роботу, кого звільняти, укладати угоду чи ні, що сіяти, щоб мати гарний врожай.

– Чи вірите ви в долю і чи можна її змінити?

– Це філософське питання.  Кожна подія з майбутнього має свою енергоємність. Чим подія значущіша, тим більше має енергоємність. Я дивлюся, чи зможу я її змінити, якщо вона за енергоємністю більша, ніж мої можливості. Інколи потрібні групові зусилля, щоб щось виправити.

– Як вберегтися від зурочень?

– Не зациклюйтесь. Чорний маг, коли має намір зурочити, робить енергетичний вплив, хоче зациклити нашу свідомість. Це відволікає, організм чахне, переслідують невдачі. Людина, яка побачила воду під дверима, подумала, це порча. Так виникла зацикленість, яка дійсно шкодить. А інша не звернула уваги і живе далі. Але буває прямий енергетичний вплив при дотику, погляді, рукостисканні. У цьому випадку дійсно потрібна допомога спеціаліста. Думка матеріальна, на жаль, ще не придумані прилади, які можуть виміряти цю енергію. Нею можна впливати на людей, тварин, зурочити можна навіть техніку, я з цим стикався. 

– Чи не було бажання взяти участь у різних шоу на телебаченні?

– Ні. Я не потребую піару, а всі подібні передачі створені для шоу. Я працюю з людьми і для людей. Намагаюсь весь час самоудосконалюватися, багато читаю, навчаюся, мені цікава хімія, квантова фізика, астрономія, теорія зародження життя. Наразі пишу книгу по психоаналізу, яка, можливо, стане переворотом у цій сфері, тому часу не маю для подібних телешоу.

 Олена Цюцюра