Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

«Мелітополь саме тут»: розповідь переселенки про нове життя у Кропивницькому

На ящику від набоїв, на фоні столітньої бірчанської скрині сидить 16-річна дівчина з калімбою в руках і грає мелодію «Щедрика». Її на телефон знімає мама, в очах якої – абсолютне захоплення і підтримка. Це Анна Крапивка, засновниця майстерні машинної вишивки «Krapivochka», і її донька Аріадна, які прийшли до Етнолабораторії «Баба Єлька» виконати шкільне домашнє завдання.   

Детальніше...

Волонтер на візку Іван Заміга: Є потреба в музиці навіть у такі тяжкі часи

Програміст, психолог, музикант, спортсмен. Це все про одну людину – Івана Замігу, який із дитинства пересувається на інвалідному візку. 16 лютого він дав концерт в Олександрівці, благодійні внески від якого передали на потреби армії.

Детальніше...

Хвостаті лікарі людських душ: у Кропивницькому військові проходять реабілітацію зоотерапією

На базі реабілітаційного центру військові проходять зоотерапію за допомогою коней, овець, кіз, віслюків та собак.

Детальніше...

«Дорослі чоловіки бігли назустріч аби поцілувати руки»,- воїн з Кропивницького, який звільняв Херсонщину

Навпроти статечного військовослужбовця Нацгвардії Віктора стоїть зморена та виснажена жінка в літах. В нього за плечима – спортивне минуле, ринг, бокс, десятки травм, в неї – вісім місяців безвилазного лежання в підвалі. Неходяча від початку великої війни, вона повзла до нього на колінах, бо почула, що прийшли наші. Вольовий з народження, він прийшов, бо тут чекали свободи та синьо-жовтого прапору.

Детальніше...

Фронтовий щоденник Професора Тварини Полісся

У квітні буде 37 років, як вибухнула Чорнобильська АЕС, і з тих пір життя в цьому селі зупинилося, як і скрізь у 30-кілометровій зоні. Але зупинилося воно тільки для людей – тваринний і рослинний світ тут навпаки знайшов своє друге дихання і без втручання людини забуяв буйним цвітом!

Детальніше...