Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Новоукраїнська ОТГ: проєкт за проєктом

Новоукраїнка відзначила 249-річчя міста і четверту річницю створення однойменної об’єднаної територіальної громади. Головні урочистості й святкування відбулися в райцентрі в суботу й неділю: вшанування полеглих воїнів-АТОвців, спортивні заходи, святковий концерт тощо.

Детальніше...

Убивають чи захищають: що не так із реформою поліції

У кінці травня в Переяслав-Хмельницькому поліцейські стріляють по пляшках, але влучають у 5-річного Кирила. Спочатку з’являється версія, що хлопчик просто сам впав. Лише згодом через стрілянину арештовують двох правоохоронців. За три дні після цього МВС проводить конференцію до Дня захисту дітей. Говорять, що не треба «лякати дітей поліцейськими». З трибуни – ні слова про інцидент у Переяславі. Ввечері дитина помирає.

Детальніше...

Маловисківська міська рада судитиметься через недоотримані 7,5 млн грн

Як повідомляє сайт міськради, протягом 2016 – 2018 років Маловисківська ОТГ недоотримала близько 7,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб від установ, розташованих на території громади. Факти недоплати суми ПДФО виявлено наприкінці лютого 2018 року.

Детальніше...

Освітня галузь Кіровоградщини у четвірці найкращих областей України

Галузь освіти Кіровоградської області щороку демонструє позитивну динаміку розвитку

Детальніше...

Нові зарплати лікарів «первинки»: розчарування, невідомість і повноцінне харчування

Від початку реформи  системи охорони здоров’я в Україні минуло майже дев’ять місяців. Інформація про її хід здебільшого подається з точки зору того, що вона дає пацієнтам. «Нова» вирішила поспілкуватися із лікарями первинної ланки і спробувати дізнатися, що вона принесла їм. Особливо нас цікавило, чи відбулося очікуване підвищення їхніх зарплат.

Детальніше...