Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

129 замість 490: Навіщо скорочувати кількість районів в областях?

Цього року Україна підходить до наступного етапу децентралізації – утворення нових меж районів замість тих, що існують зараз. 12 червня уряд підтримав відповідний проєкт постанови Верховної Ради. Тепер остаточне рішення – за парламентом. Відповідно до плану, кількість районів скоротиться майже у 4 рази – з 490 до 129. Як це вплине на мешканців та що буде зі старими районами? З’ясував  Центр громадського моніторингу та контролю.

Детальніше...

Як лікуватимуть туберкульоз в Україні: факти та міфи

 

Останнім часом у ЗМІ з'являються публікації, що містять маніпулятивні твердження про закриття туберкульозних диспансерів, що загрожує спалахом туберкульозу. Насправді ж, ціль реформи – трансформація протитуберкульозної служби задля зниження рівня розповсюдження стійких форм туберкульозу.

Детальніше...

Андрій Табалов: Що зміниться для мешканців селища Нового після їхнього приєднання до громади Кропивницького

Від  1 березня селище Нове має офіційно стати ще одним мікрорайоном Кропивницького

Детальніше...

Геннадій Сябренко: Ми не хочемо, щоб реформа валилася, ми просто просимо внести зміни

Медики обласних лікувальних закладів б’ють на сполох: другий етап медичної реформи серйозно погіршить якість обслуговування пацієнтів.

Детальніше...

Програма медичних гарантій. На що українцям сподіватися з 1 квітня

З 1 квітня 2020 pоку Пpогpама медичних гаpантій запpацює у повному обсязі. Це пеpелік медичних послуг, які пацієнт зможе гаpантовано отpимати без оплатно. Сеpед цього пеpеліку виділено п’ять пpіоpитетних послуг, які Національна служба здоpов'я Укpаїни (НСЗУ) оплатить за підвищеним таpифом. Пpо це повідомляє пpесслужба обласної pади.

Детальніше...