Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Укрупнення районів. Чому й навіщо?

Щойно у Верховній Раді з’явився законопроект про об’єднання 21 району нашої області у три, Кіровоградщиною традиційно почали ширитися чутки, домисли і запах «зради». Один із авторів цього документа, нардеп від Кіровоградщини Олександр Горбунов, розповів, що після реєстрації проекту «почалися телефонні дзвінки від мерів міст, районних адміністрацій з різними пропозиціями, зауваженнями і так далі».

Детальніше...

Кіровоградщина – лідер із виконання програми Президента з розвитку сільської медицини

Кіровоградська область першою в Україні з нуля збудувала сільську амбулаторію. Відтак жителі Протопопівки Приютівської громади Олександрійського району з дня на день матимуть можливість отримувати якісну медичну допомогу у сучасних умовах.

Детальніше...

Не бійтеся, це не боляче!

Як у Кропивницькому підписати декларацію з лікарем

Детальніше...

Як швидко реформують «швидку»?

Попри ухвалення у 2012 році Закону «Про екстрену медичну допомогу», деякі його положення і досі не впроваджені в систему охорони здоров’я.

Детальніше...

Співробітництво між громадами: як це працює

У 2014 році в Україні ухвалили Закон про  співробітництво територіальних громад. Він визначив правила співпраці, дозволивши членам громади спільно вирішувати ті проблеми, з якими ОТГ не могла розібратися власними силами. З часу прийняття закону було укладено 185 договорів, і їхня кількість росте з динамікою дев’ять на місяць.

Детальніше...

Loading...