Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ЛІКАРЯМ – ПО 20, МЕДСЕСТРАМ – ПО 13

Чи підвищили зарплату медикам Кіровоградщини?

Детальніше...

Мстислав Банік: «Ми створюємо цифрову державу, у центрі якої людина!»

Мабуть, не найдеться людини, яка не чула б термінів «цифрова держава» або «держава в смартфоні». Проте не кожен розуміє значень цих слів до кінця і які переваги це дає для пересічних громадян країни. Саме про те, як нові технології дозволять істотно спростити життя, звести до мінімуму бюрократію, підтвердити особистість і надати будь-який інший документ за допомогою тільки натискання кнопки на смартфоні,  розповів керівник проєкту «Дія» Мстислав Банік під час колективного інтерв’ю з регіональними журналістами Кропивницького і Кіровоградської області. Зустріч відбулась у рамках спільного проєкту Українського кризового медіацентру та Естонського центру східного партнерства.

Детальніше...

Чотири замість двадцяти одного

17 липня Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів».

Згідно з документом, тепер в Україні 136 районів. На Кіровоградщині буде лише чотири.

Детальніше...

Як Дмитрівська ОТГ лікарку купувала

Голова Дмитрівської ОТГ Кіровоградської області Наталія Стиркуль у січні 2020 року сказала на «Речниках громад», що готова придбати сімейного лікаря так само, як футбольні клуби купують спортсменів. І ось, що з цього вийшло…

Детальніше...

Роман Лещенко: «Я як голова Держгеокадастру передам земельні повноваження народу»

10 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи. Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру – говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.  

Детальніше...