Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Андрій Табалов: Що зміниться для мешканців селища Нового після їхнього приєднання до громади Кропивницького

Автор: Нова Газета

Від  1 березня селище Нове має офіційно стати ще одним мікрорайоном Кропивницького

 

Про зміни для мешканців селища розповів секретар міської ради Андрій Табалов.

– До цього рішення громада йшла понад півроку, провівши чотири засідання селищної ради, більшість з яких не були результативними: ми бачили і відсутність кворуму, і навмисні зриви сесійного засідання руками самих депутатів селищної ради. Як на мене, в усій цій історії найбільш важливо, що ініціатива про приєднання селища Нового до міста походить від людей. І для Кропивницької міської ради це є найвищою цінністю, тому ми продовжимо працювати, аби приєднання було проведене у передбачений рішенням строк, – відзначив секретар міськради.

Що отримають мешканці Нового
від приєднання?

– По-перше, стабільну роботу всіх сфер життя селища: транспорт, ЖКГ, надання комунальних послуг, вивезення сміття. По-друге, місто забезпечить утримання позашкільних навчальних закладів, ремонт доріг, освітлення – все, на що не вистачає коштів у селища. Разом ми зможемо бути сильнішими, – каже Андрій Табалов.

Що зміниться для керівництва селища?

– Селищний голова автоматично стане старостою, при якому діятиме старостат. Туди на роботу зможуть перейти частина працівників апарату селищної ради, інша частина може бути працевлаштована в сервісному центрі від ЦНАПу. А от депутати новенської ради свої повноваження втрачають. У цьому, я думаю, і є відповідь на питання, чому процес приєднання триває так складно. Головне, що громада визначилась і знає, що з містом їм буде краще. Дуже сподіваюсь, що новенські депутати не «розтопчуть» в кінець ті крихти довіри, які до них залишились у людей, і з 1-го березня ми станемо єдиним затишним містом, – додав посадовець.

Міська влада продовжує роботу для побудови зручної та доступної для містян аптечної мережі. Які подальші кроки у цьому напрямку?

– Нещодавно ми відкрили аптеки для мешканців Великої Балки та Старої Балашівки. Для когось, можливо, це і не значна подія, але мешканці цих районів роками чекали на аптеку поруч із місцем проживання. Сподіваюсь, що таке, з одного боку, просте рішення допоможе полегшити життя мешканців району. Ми хочемо, аби кожен кропивничанин мав можливість купити ліки поруч із будинком, зокрема у віддалених районах міста. В наших планах облаштувати наступну аптеку на Масляниківці. Дякую підприємцям, усім, хто долучився до вирішення цього питання. І закликаю не спинятись, продовжувати робити наше місто більш комфортним та оперативно реагувати на потреби кропивничан.