Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК У ПОДАРУНОК

Автор: Нова Газета

Осіння негода не стала перепоною для відзначення чудової події в селі Малотимошівка Новоукраїнського району. Прекрасний сучасний дитячий майданчик в центрі села став справжнім подарунком для сільської дітвори.

«Щоб казка стала реальністю, потрібно було докласти чималих організаційних та спонсорських зусиль. Коли я балотувалась на сільського голову, то обіцяла зробити місце для дозвілля дітей. Тож на особистому прийомі у народного депутата Станіслава Березкіна я звернулась до нього з проханням придбати та встановити у селі майданчик. Територія, де мав бути встановлений ігровий майданчик, знаходиться поблизу дороги, тож ми звернулись до керівництва «УкрАгроКому» з проханням встановити нам 200 м огорожі», – розповідає Малотимошівський сільський голова Алла Поліщук.

Голова Благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір» Геннадій Солдецький  відзначив, що це вже не перший дитячий майданчик подарований дітлахам, але щоразу дитячі посмішки стають найкращим подарунком за докладені зусилля.

Говорячи слова вдячності від усієї громади, місцева активістка Нелія Ткачук сказала: 

– Ми щиро вдячні за проявлену турботу про наших дітей. Наша громада вже не вперше отримує допомогу від народного депутата Станіслава Березкіна. Це дуже добре, що нас чують і намагаються допомогти у вирішенні проблем.  

Олена Комісаренко,
Перша електронна газета