Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Свято авіації у Малій Висці

Автор: Нова Газета

Попри аномальну спеку на навчальному аеродромі Кіровоградської льотної академії, що в Малій Висці, було велелюдно і цікаво.

Свято почалося покладанням квітів до пам’ятного знака уродженцю Малої Виски, льотчику-випробувачу, Герою Радянського Союзу Миколі Сухомлину. Згодом усі перемістилися на територію аеродрому, який знаходиться на околиці міста. Цього року до авіашоу «Вись–2017» додали більше розваг для дітей, точок із продажу саморобних товарів і шашликів. Отже, місцевим було і де підзаробити, і чим, крім літаків, розважитися.

Але традиційно увагу глядачів привертало те, що діялося в небі: імітація повітряного бою, експозиція літаків сільськогосподарської авіації, виступи парашутистів, запуски дронів і демонстраційні польоти літаків. У рамках фестивалю відбувся і чемпіонат України з дрон-рейсингу – він зібрав справжніх фанатиків цієї справи з усієї України.

Нагадаємо: авіафестиваль у Малій Висці відбувається вже вдруге за ініціативи начальника Кіровоградської льотної академії Сергія Неділька та міського голови Малої Виски Юрія Гульдаса. Цього року під час фестивалю організатори підписали меморандум, у якому висловили намір збудувати на базі маловисківського аеродрому злітно-посадковий майданчик.

Олександр Бондар,
фото «НГ»

Loading...