Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Голованівська школа отримала сто тисяч гривень на розвиток

Автор: Нова Газета

 

У рамках робочої поїздки до Олександрівського району голова обласної держадміністрації Сергій Кузьменко побував на обласній педагогічній конференції, де вручив подарунки найкращій школі та її учневі, оглянув Олександрівську школу №1 та майбутній дитсадок на базі місцевого навчально-виховного комплексу №2.

 

Із першого вересня уроки хімії в Олександрівській школі №1 стануть цікавішими для дітей – про це журналістам і очільнику області розповідала вчитель хімії Оксана Майданник.

Після ремонту кабінет та лабораторію оновили: тепер тут є спеціалізовані парти з підведеною до них водою і каналізацією, кожна парта оснащена боксом із новими приладами (штативами, посудом, розчинами та зразками хімічних речовин). У кабінеті з’явилося і мультимедійне обладнання з підключенням до Інтернету, сучасна витяжна шафа.

Ще один привід для оптимізму в Олександрівському районі – реконструкція Олександрівського НВК №2, в якому вже скоро запрацює дитячий садок. Для підготовки приміщення для дошкільної групи з районного бюджету виділили 300 тисяч гривень. На ці кошти для дитсадка закупили меблі, посуд, побутові прилади, сантехніку та іграшки. Вже скоро дитсадок може прийняти близько півсотні дітей.

Під час обласної педагогічної конференція, на яку з’їхалося більше 400 делегатів з усієї області, Сергій Кузьменко зазначив, що в кожна школа має бути оснащена усім найсучаснішим – від мультимедійних дощок до хімічних реагентів. Тоді і надія на те, що з цих шкіл виходитимуть діти з міцними знаннями, спраглими до пізнання і розвитку, буде більшою. Хоча навіть попри недосконале оснащення в школах області виховують унікальних дітей. Одна з таких − НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка – гімназія». Саме в цій школі навчався випускник Антон Ципка, який нещодавно здобув золоту медаль на Міжнародній олімпіаді з інформатики в Ірані. Директорка цього навчального закладу Ольга Томашевська отримала від голови ОДА сертифікат на 100 тисяч гривень для удосконалення роботи школи.

Олег Козупляка, фото з сайту ОДА

 

Loading...