Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

60-річний ювілей Олександрійська райлікарня відзначила відкриттям педіатричного відділення

Автор: Нова Газета

Під час робочого візиту до Олександрії голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко перевірив якість ремонтних робіт на двох об’єктах – центральній районній лікарні та шляхопроводі на автодорозі М-04 «Знам’янка–Луганськ–Ізварине».

 

Протягом травня–жовтня 2017 року у педіатричному відділенні тривав поточний ремонт: ремонтували стіни, стелі, підлогу, замінювали двері, сантехнічні, водонагрівальні та освітлювальні прилади. Також  закупили нові меблі та сучасне медичне обладнання. На весь комплекс робіт із районного бюджету залучили 673,2 тис. грн. Нині у відділенні двадцять стаціонарних ліжок та ще десять – денного стаціонару, фізіотерапевтичний та два маніпуляційних кабінети, палата інтенсивної терапії.

Відкриття педіатричного відділення відбулося у 60-й день народження центральної районної лікарні, який вона відзначила 9 листопада.

Ремонт відділення відбувся в рамках реалізації ініціативи Сергія Кузьменка «Здоров’я наших дітей». Як розповіла головний лікар Валентина Гарагуля, у процесі формування госпітальних округів за ЦРЛ зберігається функціонування вже існуючих відділень (а це хірургійне, терапевтичне, гінекологічне, пологове, дитяче та інфекційне відділення). Водночас, за її словами, у них є можливість відкрити інсультне та інфактне відділення з блоком інтенсивної терапії.

 

Олег КОЗУПЛЯКА,
фото автора

Loading...