Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Розпочали з Новоархангельська

Ігор Крушеницький
Автор: Ігор Крушеницький

Укрпошта розпочинає масштабний проект із капітальних ремонтів відділень. На Кіровоградщині першим реконструювали Новоархангельське центральне відділення поштового зв’язку №9.

Урочистості з цієї нагоди відбулися минулої п’ятниці. В них взяли участь очільник обласної дирекції Укрпошти Сергій Протасов, перший заступник голови місцевої РДА Тетяна Скрипка, керівник відділення Наталія Лупик та споживачі, які в цей час завітали до пошти у своїх справах.

– Дуже добре, – зазначила Тетяна Скрипка, – що керівництво Укрпошти звертає увагу на наші поштові відділення, у тому числі у сільській місцевості. Адже там сьогодні чи не єдиним джерелом інформації є преса. Я вдячно відгукнуся і про нелегку професію листоноші. Сьогодні щільність проживання людей у нас зменшується, тож їм доводиться долати більші відстані, щоб доставити кореспонденцію до кожного жителя району. Дякую всім працівникам нашого відділення, які запровадили низку нових послуг, зокрема ті, що дали можливість споживачам економити. Я також вдячна і керівництву обласної дирекції за їхню роботу, бо це – на порядку денному, так має бути, якість послуг повинна підвищуватися.    

Керівник обласної дирекції Укрпошти Сергій Протасов у коментарі кореспонденту «НГ» зазначив, що втілюється в життя програма, яке передбачає ремонти поштових відділень по всій Україні, як поточних, так і капітальних.

– Новоархангельське якраз відремонтоване в рамках капітальних, – сказав він. – Наступного року ми ними займемося повномасштабно: реконструкція відбудеться у більше ніж десяти відділеннях. Поточними ж цього року ми охопили більше 20, що значно більше, ніж у попередні роки. Капітально відремонтовані відділення будуть повністю новими за зовнішнім виглядом відповідно до бренду, із новими меблями та технікою. Це, перш за все, будуть великі відділення у Кропивницькому і районних центрах, а також крупні відділення поза райцентрами. Це як мінімум. Першим у новому році плануємо відкрити центральне відділення в Олександрії. Так, ми розуміємо, що цього мало, але в будь-якому разі зроблені великі кроки у цьому напрямку.    

 

Сергій Вікторович відзначає й те, що ремонти і переоснащення підвищать якість не лише звичних послуг, а й наданню нових сервісів. Також наразі генеральна і місцева дирекції приділяють багато уваги покращенню каналів Інтернет-звязку та оновленню парку комп’ютерної техніки. Перші її поставки, між іншим, повинні відбутися у грудні-січні. 

– Додам, – зауважив Сергій Протасов, – що водночас будемо додатково автоматизувати щонайменше 24 відділення. Терміни виконання цієї роботи – один-два квартали.

Користуючись нагодою, новоархангельських поштовиків привітала і «Нова газета». Однак подарунки у вигляді поштових скриньок і календарів отримали не лише вони. Так, у залі під час урочистого відкриття опинилася одна із передплатниць нашого видання пані Лариса. Крім неї подарунок отримала й Ніна Кучерява, яка саме в цей момент завітала до відділення, щоб оформити передплату на «Нову».

Ігор Крушеницький,
фото автора   

Loading...