Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Директор «В гостях у казки» отримав Грамоту Верховної Ради

Автор: Нова Газета

29 листопада народний депутат Станіслав Березкін вручив Почесну грамоту ВР України директору школи естетичного виховання «В гостях у казки» Миколі Русулу

 

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і танцювального мистецтва, значну роботу по естетичному вихованню підростаючого покоління, багаторічну плідну творчу працю та високу професійну майстерність нагороджений директор школи естетичного виховання «В гостях у казки» Новенської селищної ради, депутат районної ради Русул Микола Іванович. За дорученням депкорпусу Верховної Ради нагороду директору школи вручив народний депутат України Станіслав Березкін.

«Я надзвичайно радий, що у нашому місті вже протягом значного часу колектив демонструє високу майстерність і значні успіхи. Подружжя Миколи та Ірини Русулів я знаю близько 35 років і щиро вдячний за їхню роботу. Насправді, цю Грамоту було легко отримувати у Верховній Раді, адже вона абсолютно заслужена», – зазначив у привітальному слові Станіслав Березкін.

Також народний депутат вручив колективу фотоапарат.

Після урочистостей розпочався святковий концерт з нагоди 35-річчя театру танцю і 20-річного ювілею школи естетичного виховання «В гостях у казки».

Відомий колектив «В гостях у казки» веде свою історію з 1982-го року, коли на базі Кіровоградської середньої школи №10 вчитель початкових класів Ірина Русул створила однойменний танцювальний гурток. За цей час колектив виховав не одне покоління талановитих танцюристів і завоював не один десяток престижних нагород. «В гостях у казки» є багаторазовим володарем гран-прі міжнародних конкурсів та фестивалів в Україні, Франції, Туреччині, Македонії, Чехії та Болгарії.

Керують колективом хореографи та балетмейстери-постановники Ірина і Микола Русули разом зі своєю донькою Аліною.

«Перша електронна газета»,
фото Сергія Якуніна  та Олени Карпенко

Loading...