Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Надія на Бога і на них

Автор: Нова Газета

У Кропивницькому привітали воїнів із Днем Збройних сил України

 

До привітання воїнів долучилися влада, волонтери та пересічні кропивничани. У вітальному слові єпископ Кропивницький і Голованівський Марк порівняв роль військових із імунною системою організму людини. Лише коли вона сильна, всі органи і клітини людського організму працюють злагоджено. За його словами, так само і народ, який має міцну армію і потужний захист, може добре звершувати своє служіння.

– Коли ми бачимо воїна, у нашій уяві завжди постає людина, сповнена любові до своїх рідних, свого народу, Батьківщини. Саме любов і має бути в основі такого важливого служіння, – зазначив владика Марк. – Висловлюю вам велику подяку за вашу службу. Бажаю вам перемогти недругів, зупинити агресію та подарувати нашому народу мир. Маємо надію на Бога і маємо надію на вас. Тисячі загиблих, десятки тисяч поранених та сотні тисяч тих, хто став на захист свого народу, є найкращим свідченням жертовної любові серед нас.

Загалом відзнаками та грамотами відзначили близько сотні осіб, серед яких військовослужбовці, учасники бойових дій, волонтери та представники громадських організацій.

Також цього дня 33 спецпризначенці отримали народну відзнаку – «Срібного вовкулака». Срібло для її виготовлення продовжують збирати волонтери з «Армія.SOS.Кропивницький».

 

Олег КОЗУПЛЯКА, фото автора

Loading...