Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Цілитель Володимир Білогуб: СВЕТР, ЗВ’ЯЗАНИЙ МАМОЮ, – ЦЕ ПОТУЖНИЙ ОБЕРІГ ДЛЯ ДИТИНИ, ЯКА ЧАСТО ХВОРІЄ

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Нещодавно до редакції завітав чоловік, який назвав себе цілителем. Він повідав, що має надзвичайні здібності до лікування людей і хоче дещо розповісти. Зізнаємося, хоча ми й звикли перевіряти факти (професія зобов’язує), та деякі речі в цьому світі важко перевірити. Тож для початку вирішили взяти інтерв’ю в пана Володимира Білогуба або П’ятого Філіна, як він себе називає.

 

− Пане Володимире, розкажіть трохи про себе.

Я корінний кропивничанин. У дитинстві був халамидником, постійно щось майстрував своїми руками, відвідував різні гуртки… Де мене тільки не носило. На літо відправляли в село під нібито бабусин контроль. Мої найтепліші спогади про дитинство пов'язані саме з нею (посміхається – прим. Ред.).

− Коли ви вперше відчули, що маєте надприродні здібності?

− Це було приблизно років у 5-6. Бабуся тоді косила траву, я гуляв неподалік, і раптом почув дитячий голос, але навколо нікого не було. Далі я незрозумілим чином опинився над урвищем, а внизу побачив малюка років 3-4 і перевернуту підводу, поряд лежав мертвий кінь. Я запитав у малюка, що він там робить, а він відповів, що його батьки не ворушаться і кінь теж, що з ним ніхто не грається. Я тоді не розумів, про що йдеться. Моя бабуся дуже злякалася, коли побачила, що я стою над урвищем і з кимось розмовляю. Вона довго не порушувала цю тему, а пізніше все ж розповіла, що років 15 тому із цієї кручі дійсно впала підвода з циганами, які наздоганяли свій табір. Загинула вся сім'я, в тому числі і дитина. Так я вперше спілкувався з мертвими.

− Чи можете ви пояснити, чому саме у вас з'явилися ці здібності?

− Збіг планет і присутність інших чинників. Хоча здібності є у кожного, вони просто по-різному у всіх проявляються. Та й раніше люди це сильно приховували. Не всі батьки і зараз готові усвідомити, що їхня дитина іноді щось бачить (зазвичай це трапляється з 3 до 6 років). І часто, вважаючи дітей фантазерами, не звертають уваги на їхні розповіді про дивні речі, що відбуваються навколо, і тим самим рубають всі можливості на корені, не даючи їм розвиватися.

− Чи можете ви відчувати майбутнє людини?

− Так. Це тільки частина моєї роботи. І я не люблю прогнозувати. Адже у людини є вибір, поки вона не знає, що її чекає. Моє завдання в тому, щоб повернути на роздоріжжя вибору, тому що я не маю права втручатися в долю. А розкажеш наперед, все одно зроблять по-своєму («я ж розумніший», «я ж коваль свого щастя»), а потім себе виправдають тим, що провісник криворукий, ворожити не вміє або взагалі накаркав.

Якщо цікавить майбутнє заради цікавості, звертатися не раджу. Не люблю взагалі цю тему, не ворожу і своїм клієнтам розповідаю про майбутнє тільки необхідний мінімум. Наприклад, скажи людині відповідь на запитання, пов’язане зі вступом до вишу, а вона візьме і не поїде на співбесіду, щоб даремно час не втрачати, а їй там судилося зустріти свою половинку або дізнатися важливу інформацію, яка докорінно змінить життя. Як далі складеться її доля? І кому потрібна була ця відповідь? Людина сама будує майбутнє. І успішно робить це до тих пір, поки не забігає наперед.

− Як звичайній людині відрізнити шахрая від спеціаліста-цілителя?

− Якщо з'явилося бажання звернутися до фахівців по допомогу і ви не хочете натрапити на шарлатана, попросіть спочатку зробити вам візитку-діагностику. І немає різниці, телезірка той, до кого ви прийшли, чи маловідомий. Можете вигадати проблему. Майстер виведе вас на чисту воду, а шарлатан попадеться на вудку. Можу сказати, що часто чим дорожчий інтер'єр, тим дорожче шарлатан, тому що вони в основному працюють собі на благо, використовуючи казку, яку люди самі хочуть чути. А під час пробної зустрічі ви зможете зрозуміти, хто перед вами. Якщо майстер, то оплачуйте діагностику, тому що будь-яка подібна робота теж повинна бути оплачена, і працюйте далі. А якщо потрапили на шарлатана, краще піти відразу. Так ви і гроші заощадите, і не погіршите ситуацію. Фахівцю, до якого ви рано чи пізно потрапите, буде простіше допомогти вирішити вашу проблему і не доведеться робити подвійну роботу, усуваючи спочатку наслідки роботи горе-колеги.

− У якому напрямку ви працюєте?

− В основному я лікую і знімаю негатив. Ще в юності засвоїв, що якщо дар є, то доведеться ним користуватися. Я розумів, що всі хочуть бути здоровими і успішними, але часто не докладаючи зусиль, а за чийсь рахунок. І є багато майстрів, готових в цьому допомагати. Загалом, гидоту творити є кому, а протистояти цьому теж комусь потрібно. Так я дав самому собі обіцянку використовувати здібності тільки на благо.

− Розкажіть докладніше про методику своєї роботи.

− Зазвичай до мене йдуть за рекомендацією. Перша зустріч – діагностика, де я налаштовуюся на людину, виявляю корінь проблем і вирішую, як їй допомогти. Відбувається вона на нейтральній території, а ще краще, якщо у клієнта вдома. Адже буває і так, що проблема криється не в самій людині, а саме в його житлі. Тоді і розібратися виходить простіше і швидше. Під час сеансу я прошу кілька хвилин говорити про що завгодно, за винятком нагальної проблеми. Інформація надходить по-різному. Іноді це картинки, іноді приходить хтось із померлих родичів або просто йдуть імена «доброзичливців». Потім, поєднавши всю інформацію як пазли, ми отримуємо ясну картину з усіма подробицями. А далі – зняття наведеного негативу, якщо такий є, або ж «робота над помилками», якщо людина сама винна в своїх проблемах. У будь-якому випадку я допомагаю, тільки якщо людина попросить. Без дозволу нічого не роблю і сам на роботу не напрошуюся.

− А чи бувають випадки, коли ви відмовляєте у допомозі?

– Так. Таке трапляється, якщо я отримую заборону на втручання від Вищих Сил. Можу відмовити ще в одному випадку: якщо людина відмовляється розуміти, що справа не в магії, що вона сама винна і не хоче змінюватися. Такі люди починають давати мені поради, як їм потрібно допомогти, кого покарати, навіть готові за це платити. Таких я відправляю на вільні хліби і попереджаю, що вдруге за них не візьмуся.

− Що, на вашу думку, найчастіше є причиною хвороби людини? Спадковість, неправильний спосіб життя, вплив негативних сил?

− Найчастіше це лінощі, мовчання, необдумані вчинки і неправильне спілкування з людьми.

– Як уберегтися людині від замовляння, наврочення, інших магічних дій?

− У нас у всіх є «корона» на голові. І це, загалом, непогано, але багато хто не має інструкцій, як правильно нею користуватися. Щоб не провокувати появу негативу у вашому житті, пам'ятайте, що «корону» необхідно вчасно знімати, протирати пил, а іноді і ховати в сейф ненадовго. А простіше кажучи, при будь-яких обставинах потрібно прагнути до миру і гармонії з ближніми, а особливо з близькими людьми.

Підтримуючи своїх близьких, ми даємо їм захист від негативу. Тому хочу дати пораду всім батькам − благословляйте дітей, підтримуйте їх в усіх справах. Навіть якщо ви не в захваті від вибору дитини, дайте можливість проявити себе. Їй буде легше домогтися успіху, якщо близькі скажуть: «Якщо ти так цього хочеш, значить, все вийде, я в тебе вірю».

Светр, зв'язаний турботливою мамою дитині, яка часто хворіє, буде служити потужним оберегом. У ньому дитина завжди буде краще почуватися. Так нас захищає любов наших близьких. Не забувайте про це, і у вас все буде добре.

− Як ви лікуєте? Розкажіть про свої «інструменти».

– Інструменти два. Молитва і долоня. До речі, мама завжди казала, що я гарячий, як грубка. І коли їй було погано або холодно, завжди кликала мене, а через кілька хвилин вже відчувала себе добре. Така від мене йде енергія. Багато людей це відчувають, їм стає не по собі, тому вони намагаються швидше закінчити розмову і відійти. Раніше я не знав, чому так відбувається, ображався, але потім один зі старих майстрів підказав, що моя енергетика йде потужним потоком і просто багатьох збиває, зараз я до цього звик і не ображаюся.

− Чи можете передбачити майбутнє України?

– Люди зі здібностями бачать багато, але вплинути не в силі на хід подій, тому що проти танка не попреш.

– Чи відчуваєте ви, що чекає на «Нову газету» в майбутньому? Зараз у людей дуже скрутне становище, і вони все частіше віддають перевагу безкоштовним газетам.

– Головне – що ви робите. Безкоштовна преса йде в макулатуру непрочитаною, а видання, підготовлене людьми, які захоплені своєю справою, завжди знайде відгук у душах читачів і місце на столі. Думаю, в майбутньому році на ваших передплатників чекає багато цікавого.

 

Loading...