Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Як на Маловисківщині Меланку водили

Автор: Нова Газета

Учасники художньої самодіяльності Лозуватського сільського будинку культури, що в Маловисківському районі,  вже  не один рік щедрують, «водять»  Меланку і Василя, відроджуючи українські традиції.

Де побували цього року – розповіла  організаторка «меланкування», директор Лозуватського СБК Мирослава  Небога.

– Наша Меланка дуже знається на людях, тож, ушановуючи їхні заслуги  перед громадою, відві-дує саме  таких − поважних і хазяйновитих. Отже, Меланка та Василь (Олександр Деяк та Світлана Погорнюк), Поводир (Ольга Роскошенко) з Кізонькою (Альона Піхальонок), Лікар (Дмитро Погорнюк) вирушили «в круїз» ще за дня, щоб поспішити порадувати своєю програмою привітань односельчан, наших благодійників, які завжди підтримують культуру,  та  добрих друзів за межами села.

Першою була  оселя сім’ї  Отліванових − Сергія та Лариси. Для  них це стало несподіванкою. Звучали гарні вітання господарям, своєю красою і поставою  приваблювала Кізонька, яку Лікар лікував, щоб вона була завжди «у формі». А Меланочка з Василем вітали своєю піснею та танцем.

Наступними оселями  були  сім’ї Христенків, Синельників, Отліванових,  нашої подруги та учасниці художньої самодіяльності  Світлани Колесник.

Також ми побували і у сільського священика отця Іоана, який зі своєю матінкою Оксаною  були дуже приємно вражені нашим виступом.

Влаштували також новорічний сюрприз і нашому постійному спонсору Зінаїді Володимирівні Мамедовій, яка  завжди допомагає в організації  відпочинку  сільчан.

Не  менш здивовані були і родини директорки школи Марії Межової з чоловіком, родини Руцьких, Михайлових. Після  цього  помандрували на Малу Виску, де привітали нашого сільського голову Олександра Головача та його сім’ю і родину Бакалінських. А на закінчення  завітали у диминську сім’ю Мельниченків, де нас теж завжди з нетерпінням чекають…

Хочеться подякувати всім за веселий настрій та підтримку, котру нам дарували люди, яких ми вітали.  І ще б сказала таке: не треба боятися такого запрошення: «Ми приведемо до вас Меланку». Бо знайте: якщо Меланочка прийде, то тільки з добрими побажаннями. Тож підтримуйте українські традиції, не забувайте, бо це є наше, українське…

Наш кор.

Loading...