Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

І сільські голови можуть заробити мільйон

Автор: Нова Газета

Екс-голова Гаївської сільської ради Добровеличківського району, нині в.о. старости Гаївського старостинського округу Тишківської ОТГ Микола Коваленко подав декларацію за 2017 рік, вказавши рекордний як для займаної посади заробіток.

 

Про це йдеться в поданому до Єдиного державного реєстру декларацій документі, повідомляє «Центр медіарозслідувань «Прозоро».

 Відповідно до оприлюднених даних, керівник села до 2017 року мав у власності 14,94 гектара землі та будинок на 70 м2. За минулий рік власність сім’ї, а до неї Микола Коваленко записав також свою дружину Олену, поповнилась ще трьома земельними ділянками загальною площею 1,15 гектара. Є у сім’ї й рухоме майно – автомобіль Volkswagen Caddy 2008 року.

 Що ж до доходу, то сільський голова Гаївки став рекордсменом, записавши до заробітної плати, отриманої за основним місцем роботи, 939 тисяч 334 гривні, що складає 78 тисяч 277 гривні зарплати, премій і надбавок на місяць. Ще 20,62 тисяч гривень заробив Микола Коваленко на передачі в оренду власного майна. Дружина на цьому міні-бізнесі встигла отримати 11,3 тисячі гривень. Крім того, записав посадовець і зарплату дружини у сумі 27 тисяч 209 гривень.