Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Перша леді у Кропивницькому

Автор: Нова Газета

Дружина Президента України Марина Порошенко побувала в Інклюзивно-ресурсному центрі Кропивницького, відвідала школу №16 та разом із головою Кіровоградської ОДА Сергієм Кузьменком підписала Меморандум про участь області у всеукраїнському проекті «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

 

За словами першої леді, наразі в області працює 154 інклюзивні школи, у яких навчаються 620 учнів з особливими освітніми потребами. За останні два роки кількість «особливих» учнів зросла у 10 разів, а кількість відповідних шкіл – на 75%. Та попри все на сьогодні інклюзивною освітою охоплені лише 4% «особливих» дітей регіону.

Також в облдержадміністрації відбулась нарада з головами райрад, ОТГ та міськими головами щодо створення в області мережі Інклюзивно-ресурних центрів. У результаті домовилися про відкриття до 1 вересня 2018 року 20 таких закладів.

Перша леді зустрічалася не лише з чиновниками, а й з дітьми. Зокрема, вихованці 16-ї школи, чиї батьки нині служать на Сході, вписали нові сторінки у загальнонаціональний проект «Книга Миру». Запрошення на презентацію книги, яка відбудеться у Києві на День Незалежності, отримали і кропивницькі автори.

Loading...