Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Варить каву найкраще в Україні

Автор: Нова Газета

Кропивничанка Юлія Касап cтала чемпіоном національного відбору найпрестижнішого кавового чемпіонату світу.

 

Баристу із кав’ярні Gogol Юлію Касап визнали кращою у приготуванні кави альтернативними методами заварювання (брюверсі) на Ukrainian Brewers Cup ‘18. Змагання організовані українським відділенням SCA (Specialty Coffee Association) у рамках Kyiv Coffee Festival, який відбувся 14-15 квітня.

Юлія варить каву лише 10 місяців, тому участь у цьому чемпіонаті була для неї дебютом. За титул кращого бариста вона конкурувала із 31 учасником із різних міст України, у тому числі з неодноразовими  чемпіонами. Дівчина розповідає, що участь у подібних змаганнях це перш за все престиж та досвід, оскільки там збираються лише професіонали своєї справи. «Чому було б не спробувати свої сили? Я знала, що існує така асоціація і що організовуються такі конкурси.  Незалежно від результату, це все одно професійний ріст. Навіть якщо не займати призові місця, сама підготовка до змагань дуже важлива. Коли ти шукаєш кавові зерна для них, тренуєшся – це вже ріст і розвиток. І цей шлях підготовки дуже цінний», – ділиться Юлія Касап.

Брюверс – особливий метод заварювання кави, який здійснюється без допомоги кавомашини. За словами дівчини, він був популярний у часи, коли кавомашину ще не винайшли, а з її появою його дещо призабули. Утім, саме брюверс дозволяє відкрити увесь потенціал кавового зерна, наголошує Юлія. А ще його без проблем можна приготувати вдома. «Кава, приготована в кавомашині – це більше концентрований напій, а брюверс – навпаки дуже м’який. Його ще можна порівняти з вином. Якщо еспресо – це віскі, то брюверс – вино», – ділиться секретами кавового мистецтва бариста.

Чемпіонат проходив у трьох категоріях: класика, обсмажування та брюверс. У своїй категорії Юлія подолала три етапи. «На першому нам просто дали зерно, про яке ми нічого не знали. З нього ми мали приготувати смачний напій. Етап складний, оскільки для кожного сорту кави потрібна своя температура, свій помел, кожен сорт має свій смак. У півфіналі я виступала зі своєю кавою, для якої писала програму виступу. І у фіналі я повторно виступила зі своєю кавою, але презентувала її вже суддям зі світовими іменами», – пригадує дівчина.

Своєю несподіваною перемогою Юлія Касап отримала можливість представити Україну на чемпіонаті світу. «Я у приємному шоці, – ділиться дівчина.
– У першу чергу я їхала по досвід, знання та розвиток. А вийшло так, що я перемогла. Після півфіналу навіть зібрала речі їхати додому, аж мені повідомили, що я пройшла до фіналу! Я просто робила те, що мені подобається, і аж ніяк не сподівалась на такий результат».

Олег Козупляка, фото Анни Соколової

Loading...