Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ПОМІЧНА СХВИЛЬОВАНА

Автор: Нова Газета

Реорганізація локомотивного депо позбавить бюджет міста значної суми

 

Минулої неділі у Помічній відбувся мітинг проти реорганізації місцевого локомотивного депо. Участь у акції взяли приблизно 500 осіб.

Таку реакцію викликало рішення Укрзалізниці розділити помічнянське депо на експлуатаційне й ремонтне. Перше відійде до депо Знам’янки, друге – до депо станції ім. Т. Шевченка (м. Сміла Черкаської області). За словами залізничників, депо перетворять на цех. Зарплати його працівників нібито підвищаться, але, найголовніше, податок на доходи фізичних осіб буде відраховуватися на користь Знам’янки і Смілої. Для невеликого містечка, найбільшим роботодавцем якого є залізниця, це біда.

Як повідомив «НГ» міський голова Помічної Микола Антошик, бюджет міста може втратити до трьох мільйонів гривень.   

– Ми зверталися до всіх інстанцій – Кабміну, депутатів Верховної Ради. Після цього Укрзалізниця почала обіцяти, що податки залишаться у нас. Однак ми не знаємо такого прецеденту. Наприклад, працівники станції «Помічна», частини вагонного депо вже три роки сплачують податки у Знам’янці після такої самої реструктуризації. Тому ми підозрюємо, що цього разу буде так само, а не як обіцяють, – пояснив міський голова.

Помічнянці налаштовані серйозно відстояти свої вимоги: створили страйковий комітет, і якщо керівництво Укрзалізниці не почує містян, вони готові вдатися до радикальних дій. Аж до зупинки залізниці.   

Наш кор., фото Олега Горбачова

 

Loading...