Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Змагалися АТОвці

Автор: Нова Газета

На базі стрілецького клубу «ArmsClub» відбулися змагання зі стрільби серед учасників АТО. Участь у ньому взяли захисники України з Кіровоградської, Івано-Франківської та Львівської областей.

 

Організатором стрільб виступив клуб любителів зброї «ArmsClub» на чолі з Дмитром Борисенком під патронатом голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка. «Я підтримав ініціативу хлопців створити в області стрілецький клуб. Для нас це продовження роботи, яку ми зробили в обласному госпіталі для учасників АТО.  Це місце, де хлопці можуть збиратися, спілкуватися, щоб, умовно кажучи, проходити психологічну реабілітацію. Переконаний, що найкраща реабілітація – це коли хлопці мають можливість зібратися разом і згадати свої перемоги та роботу по захисту України. Безумовно, це і можливість підтримувати свій професіоналізм. Такий клуб є важливим і для нашої молоді. Тут юнаки і дівчата, які хочуть пов’язати своє життя зі Збройними силами,  можуть отримати досвід у професійних військових. Наявність цього клубу сприятиме якісній організації патріотичного виховання молоді», – підкреслив Сергій Кузьменко.

Учасники змагалися у виконанні п’яти комплексних вправ. У підсумку «золото», «срібло» та «бронзу» вибороли Дмитро Невєдров (Львівська спілка учасників АТО), Юрій Качак (Івано-Франківська обласна організація учасників АТО) та Анатолій Прокутко (ГУ НП в Кіровоградській області).

– Такі змагання дозволяють підтримувати та покращувати свої навички, – розповідає учасник з Івано-Франківщини Юрій Качак. – Це дружня атмосфера, нові знайомства і спілкування. Одна справа, коли ти сам стріляєш, а інша – коли ти на змаганнях. Однозначно, такі випробування – лише позитив.

Дмитро Борисенко говорить, що намагатимуться проводити такі змагання якомога частіше: «Старатимемось влаштовувати їх раз на два місяці, раз на місяць. Запрошуємо всіх до нас долучатися. Зброя – це велика відповідальність, і ми навчимо поводитися із нею правильно».

Протягом змагань на базі клубу діяла також виставка стрілецького озброєння.

Олег Козупляка

Loading...