Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Компаніївка відсвяткувала день селища

Автор: Нова Газета

У неділю, 27 травня, в центрі Компаніївки було гамірно і по-сімейному тепло – селище відзначало день народження.

З цієї нагоди в парку відбувся чудовий концерт за участі місцевих артистів і заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової, компаніївців і гостей міста частували запашною юшкою і кашею, приготованими на вогнищі, а дітлахам роздавали безплатні солодощі.

Вітали жителів Компаніївки і журналісти з «Нової газети». Тут ми зустрілися з нашими відданими читачами, спілкування з якими надихнуло до подальшої роботи.

Любов Павлівна Лисюк (на фото з редактором) передплачує газету 18 років. Зізнається, що коли одного разу листоноша захворіла і вчасно не принесла газету, вони з чоловіком дуже хвилювалися і ледве дочекалися, коли «Нова» з’явиться у скриньці.

Леонід Володимирович і Валентина Василівна Колтунови із Живанівки − наші передплатники з 2012 року. Вони вразили своєю гостинністю, нагодували юшкою і кашею від Компаніївської громади, а ще пригостили «новогазетних» дівчат букетом польових квітів і смачним тортом!

Ми щиро вдячні усім нашим друзям із Компаніївки і бажаємо селищу нестримного розвитку і економічного розквіту! А ще – частіше запрошуйте нас у гості, ми любимо про вас писати, дорогі читачі!

 

Наш кор., фото «НГ»

Loading...