Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Олександр Трепак: Головна перемога – це перемога над самим собою

Автор: Нова Газета

Ці слова командира 3 полку спецпризначення можна поставити епіграфом до футбольного поєдинку між членами національної збірної України серед ветеранів та його підлеглими – спортсменами ФК «Кропивницький», які зустрілися 29 червня на полі стадіону «Зірка» для підтримки українських воїнів на Сході України.

 

До обласного центру завітали визнані майстри шкіряного м'яча: В'ячеслав Свідерський, Владислав Ващук, Володимир Єзерський, Рева, Косовський, Нагорняк, Цихмейструк, Богдан Шершун.

Хвилюючим був момент вшанування хвилиною мовчання полеглих військовослужбовців на Донбасі та вручення головним тренером команди Анатолієм Дем'яненком футбольного м'яча мужньому захисникові української землі Василю Петринку (на фото), який був поранений три роки тому в боях з окупантами і завдяки фінансовій допомозі уболівальників та благодійників, рідних йому людей з Кропивницького переніс тяжку операцію і нарешті став на ноги. А потім відбувся цікавий футбольний матч, у якому не було переможених і переможців. Він закінчився бойовою нічиєю 1:1.

 

Анатолій Саржевський, фото автора

Loading...