Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Електронна черга в дитячій поліклініці та спортивне містечко

Автор: Нова Газета

У міській раді Кропивницького оголосили рейтинг конкурсу «Громадський бюджет-2019» та розповіли про долю минулорічних проектів-переможців.

 

Третій конкурс «Громадський бюджет-2019» стартував у Кропивницькому  1 квітня 2018 року і протягом місяця до міської ради надійшло 64 проекти, але до участі в конкурсі були допущені 56 (з них шість великих, 46 малих та чотири соціальні). Голосування за проекти тривало 12 днів (за цей час встигли віддати свій голос 9284 особи).

У категорії «Великі проекти» перемогли ідеї Аміни Козин «Інноваційна дитяча медицина» (проект передбачає впровадження систем «Поліклініка без черг» та «Електронна система охорони здоров'я eHealth» у міській дитячій поліклініці №1) та Світлани Шутової «Спортивне містечко «NEW LIFE» (створення спортивного простору в с.Новому).

У категорії «Соціальні проекти» першими стали проект Юлії Бершадської «Спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія» (його облаштують на базі Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю) та Інни Лужкової «Барвистий світ» (передбачає придбання офтальмологічного обладнання для діагностики та лікування вихованців спецсадка №46 «Краплинка» для дітей з порушенням зору).

Серед малих проектів було визначено аж 14 переможців. З повним переліком проектів-переможців можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради Кропивницького.

Оскільки після підрахунку кошторисів проектів-переможців у кожній категорії залишились вільні кошти, автори проектів, які посіли наступні місця після переможців, отримали пропозиції переглянути свої проектні пропозиції і, по можливості, перерахувати їх під ті кошти, що залишились.

У свою чергу, депутат міської ради Катерина Шамардіна запропонувала інший варіант вирішення питання. Її пропозиція полягала у тому, щоб міська рада погодила дофінансування кількох важливих для громади проектів. На думку депутата, у місті треба реалізувати всі подані на конкурс соціальні проекти, 3 великих і 17 маленьких. Для цього необхідно додатково виділити з міського бюджету ще 850 тисяч гривень. Хоч члени ради підтримали цю пропозицію, проте остаточне рішення за депутатами.

Що стосується минулорічних проектів, то з 28 наразі реалізовано 15.

Це проект «Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами», проект пішохідного містка через річку Біянку по провулку Катранівському, майданчик «Дитячі мрії» на вулиці Коваленка, та ін. До реалізації найбільших проектів (облаштування глядацьких трибун на бейсбольному стадіоні «Юність» та реконструкція набережної Інгула) повернуться у 2019-му році.

За матеріалами
 сайту міської ради