Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Поліція співпрацюватиме з квартальними

Автор: Нова Газета

У мікрорайоні Кущівка відбулася перша зустріч керівництва міського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області з головами квартальних комітетів

 

У зустрічі взяли участь секретар міської ради Андрій Табалов, депутат одного з округів мікрорайону Олександр Шамардін, начальник спецінспекції Андрій Максюта, керівник ЖЕО №2 Людмила Марченко та дільничні інспектори з мікрорайонів Кущівка, Катранівка і Велика Балка.

Ініціював проведення діалогу поліції з громадськістю міський голова Андрій Райкович.

– Сьогоднішня зустріч стала можливою завдяки тісній співпраці з міською владою, – зауважив під час зустрічі начальник відділу превенції Кропивницького відділу поліції ГУНП в області майор поліції Олег Петров. – Наша робота базується на співпраці з населенням, щоб громадяни у будь-який час доби могли з нами зв’язатись, а ми оперативно реагували на сигнал про правопорушення. Голови квартальних комітетів – представники громади на місцях, які можуть озвучити проблеми мікрорайону. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю, завдяки якій мешканці мікрорайону почуватимуться комфортно та безпечно, і в нашу сторону лунатимуть тільки слова подяки, а не нарікань.

У ході зустрічі голови квартальних комітетів озвучили проблеми, які турбують мешканців мікрорайону: вандалізм та крадіжки на дитячих майданчиках, цвинтарях і зупинках громадського транспорту, наркоманія та порушення громадського порядку. Квартальні просили, щоб дільничні інспектори більше уваги приділяли мешканцям, робили обходи своїх територій, знайомились із людьми, вивчали їхні проблеми, проводили виховні бесіди з підлітками. Усі скарги та побажання правоохоронці записали та пообіцяли взяти в роботу.

А секретарю міської ради Андрію Табалову мешканці мікрорайону Кущівка висловили вдячність за організацію таких зустрічей.

– Від імені міської влади скажу, що ми завжди ідемо на зустріч ініціативам щодо  наведення ладу та правопорядку у місті, – наголосив Андрій Табалов. – У міській раді вже проводилися такі зустрічі, але той формат не дозволяв ефективно опрацьовувати скарги громадян: нарікань і питань багато, а присутніх правоохоронців, які б дали конкретну відповідь по кожному мікрорайону, мало. Тому ми вирішили проводити такі спілкування на конкретних територіях.

А. Табалов висловив сподівання, що протягом двох місяців такі зустрічі відбудуться у всіх мікрорайонах міста. Також секретар міської ради наголосив на тому, що подібні зустрічі мають стати регулярними і в них обов’язково мають брати участь депутати міськради.