Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Знову інновації в медицині

Автор: Нова Газета

Кіровоградщина увійшла до п’яти пілотних областей, в яких почнуть тестувати телемедицину.

 

Впроваджуватимуть нові технології за чотирма напрямками: при лікуванні серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, бронхіальної астми та дерматологічних захворювань. Про це повідомляє «Урядовий портал» з посиланням на прес-службу віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка.

«Сьогодні всі області вже вийшли на реалізацію проектів. І в 2019 році всі сільські амбулаторії в рамках реформи мають бути введені в експлуатацію. Тепер ми впритул наближаємось до впровадження телемедицини у сільських амбулаторіях.
Є такий вислів, що «ліки від хвороби знаходяться не в аптечці у лікаря, а в його голові». Запроваджуючи телемедицину, ми якраз даємо сімейному сільському лікарю унікальну можливість отримати фахову консультацію вузькопрофільного спеціаліста з приводу діагнозу чи лікування»,
– зазначив Геннадій Зубко.

Телемедицина − це комплекс заходів, що застосовують при наданні медичної допомоги, з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді обміну електронними повідомленнями (у випадках, коли відстань є критичним чинником). В Україні телемедицина не має жодного зв'язку з телебаченням.