Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

У Кіровограді заснували премію

Автор: Нова Газета

Вручення премії «Шина року» приурочили річниці силового розгону учасників мирного Євромайдану, яке відбулося 30 листопада 2013 року. 

 

Ініціатором такої собі народної люстрації стала ГО «Територія успіху» на чолі з Інгою Дуднік (на фото зліва). Премію вручатимуть чиновникам за недобросовісну роботу, а номінантів зможе запропонувати кожен бажаючий. 

 ‒ Під час Революції Гідності палаючі шини стали своєрідним символом народного гніву, протесту проти свавілля влади та небажання виконувати злочинні накази. Саме тому шина й була обрана як символ незадоволення громади діяльністю органу влади, органу місцевого самоврядування, посадової особи, ‒ пояснюють організатори свою ідею.

«Шину року» вручатимуть публічно. Номінантом може бути і місцевий чиновник, і народний депутат, який прийняв рішення не на користь Кіровоградщини. Номінант на премію матиме право переконати громадськість у тому, що він не гідний такої «честі».

 

Як запропонувати номінанта?

 

Премія є народною, тому номінувати чиновників та органи влади має народ. Організатори пропонують усім, хто вважає, що хтось із чиновників або певний орган влади не працює на користь громади і закон для нього – не закон, заповнювати заявку та номінувати кандидата на премію. Для цього треба із сайту організації http://watchdog-kr.com.ua завантажити форму заявки і надіслати її на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи на поштову адресу: вул. Єгорова, 19, п. 2,
м. Кіровоград, 25015.

До заявки мають бути прикріплені факти, що підтверджують позицію заявника. Це може бути копія рішення органу влади, копія публікації у ЗМІ, відповідь на лист тощо.

Конкурсна комісія уважно розглядатиме заявки і оприлюднюватиме на сайті http://watchdog-kr.com.ua, http://childflora.com.ua/

Кожному номінанту буде надана можливість прокоментувати факт номінації.

Кінцевий термін подачі заявок ‒ 20 листопада.

 

«Шина року»

Центр ГО «Територія успіху»

Адреса: вул. Єгорова, 19, п. 2, Кіровоград.

Тел. для довідок: 32-26-59

Контактна особа: Дуднік Інга, тел.: 050 975 69 17

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.