Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Компаніївці – 244

Автор: Нова Газета

Минулої неділі найбільш велелюдним місцем на Кіровоградщині була Компаніївка. Зранку і до пізньої ночі тут, у парку на узбережжі річки Сугоклії, юрбилися сотні дорослих і дітлахів. А привід був неабиякий – відзначали 244-річчя селища.

 

На учасників свята чекав цікавий і насичений день: яскравий концерт на глядача будь-якого віку, ігри та атракціони для дітей, частування  наваристою кашею й ароматною юшкою, смачний іменинний торт, а ще нагороди і подарунки від друзів і меценатів – народного депутата Станіслава Березкіна і благодійного фонду «Добротвір».

Дійство розпочалося з виступів колективів  і солістів Компаніївського районного будинку культури. Поміж концертними номерами до односельців і гостей звернувся селищний голова Олександр Маслюков:

«Сьогодні свято у кожного з нас. Приємно тут бачити так багато людей, чимало зовсім незнайомих облич! А це означає, що наше селище цікаве і привабливе не лише для місцевих! Тож не дарма ми з вами стільки працюємо, втілюємо нові ідеї і проекти, разом докладаємо зусиль і робимо добрі справи – наша Компаніївка зростає і розвивається! Я дякую усім вам за підтримку і розуміння, а депутатському корпусу нашої територіальної громади – за активну і плідну співпрацю». 

Окремо Олександр Маслюков подякував друзям і меценатам Компаніївки, які завжди підставляють громаді своє сильне дружнє плече, а цього разу допомогли організувати святкування. Зокрема, благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір» спеціально до річниці встановив величезну сцену і забезпечив звукову апаратуру, а також запросив виступити інструментальний ансамбль «Єлисавет-ретро» і солістів обласної філармонії.

Привітав жителів Компаніївки і народний депутат України Станіслав Березкін: «Вам сьогодні 244! Це дуже гарний і поважний вік! Щиро вдячний за можливість відсвяткувати разом з вами, адже ми товаришуємо і співпрацюємо вже давно. Я добре знаю, поважаю вашу громаду і сердечно всім бажаю міцного здоров’я, щирих усмішок, радісних днів! Мирного життя, чистого неба! Нехай в Україні настане такий довгожданий мир, а наші захисники живими-здоровими повернуться додому!».

Станіслав Березкін особисто знайомий із багатьма місцевими мешканцями і добре знає про життя громади, тому з нагоди 244-річчя Компаніївки вирішив відзначити її жителів за вагомий особистий внесок у розвиток селища і становлення ОТГ, активну громадську позицію і розбудову громадянського суспільства.

Так грамоти депутата Верховної Ради України отримали Євдокія Косогой (працівниця КП «Благоустрій смт Компаніївка»), Галина Левковська (місцева листоноша), Оксана Невмержицька (молодша медсестра терапевтичного відділення ЦРЛ), Тетяна Хомич (помічниця вихователя дитсадочка «Колосок») та Максим Бричка (учень 11-го класу Компаніївського НВО).

Останній, до речі, минулого року став лауреатом літературної премії імені Юрія Яновського в номінації «Юне поетичне дарування» та отримав спеціальну відзнаку для письменників Кіровоградщини від Станіслава Березкіна.

Компаніївська селищна рада також не оминула увагою своїх земляків. Подяки за сумлінну працю та внесок у розвиток селища вручили Василю Кондратюку (заступнику директора Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ), Івану Лушному (керівнику місцевого осередку ГО «Серце матері»), Світлані Полтавець (бібліотекарці, керівниці гуртка «Барви»), Олексію Омельчуку (завідувачу відділення Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ).

Музика на березі Сугоклії гриміла до самої ночі – урочистий концерт поволі переріс у святкову дискотеку для молоді. А от дітлахів було важко зняти з величезних батутів, каруселей і атракціонів, навіть коли на селище опустилися сутінки.

244-ті іменини Компаніївки видалися на славу! Якщо з таким розмахом святкували цьогоріч, то навіть не уявляємо, що вигадають на відзначення ювілею. 

Фото Володимира Дедея