Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

«Барви Помічної» замайоріли на всю область

Автор: Нова Газета

У суботу, 8 червня, вдруге відбувся фестиваль «Барви Помічної», який об’єднав кількасот дітей з різних міст та сіл Кіровоградщини. Талановиті діти з Помічної, Липняжки, Тишківки, Малої Виски, Смоліного, Піщаного Броду та Вільшанки показали на сцені Помічнянського палацу культури свої найкращі вокальні та танцювальні номери.

 

Традиційно фестиваль почали ходою центральною вулицею селища. У супроводі оркестру Палацу культури маленькі артисти разом зі своїми наставниками пройшли від пам’ятника Героям Небесної Сотні до відкритої сцени у центрі міста. Тут учасників та гостей свята привітали міський голова Микола Антошик та народний депутат України Станіслав Березкін.

«Коли ми задумували провести цей фестиваль, то навіть не сподівалися, що він стане настільки потужним і об’єднавчим. Я пишаюся, що саме ми згуртували талановитих дітей з різних громад, які сьогодні мають змогу показати себе на нашій сцені. Хай вам щастить, дорогі діти!» – зазначив у вітальному слові голова Помічнянської ОТГ Микола Антошик.

Народний депутат Станіслав Березкін – частий гість у Помічній. Тут за його сприяння відремонтували міський Палац культури (раніше на даху приміщення росли бур’яни, а тепер він став окрасою міста), а нині закладають фундамент храму.

«У мене радіє серце, коли я бачу стільки красивих, розумних  і талановитих дітей в одному місці. Ви – майбутнє нашої країни. Я дуже хочу, щоб кожен із вас ріс і розвивався в багатій і благополучній державі. Я вірю, що все буде добре, бо в нас підростає таке потужне покоління молодих українців», – сказав зі сцени народний депутат.

Грамоти від народного депутата України за активну участь у культурно-масовому житті громади, вагомий внесок в особистісне становлення і творчий розвиток підростаючого покоління, відродження і популяризацію українського вокально-хореографічного мистецтва та з нагоди проведення фестивалю дитячої творчості «Барви Помічної» отримали:

дитячий вокальний ансамбль «Перлинки» Помічнянського міського палацу культури (керівник – Світлана Пашина);

хореографічний колектив FantazyDance Помічнянського центру дитячої та юнацької творчості (керівник – Тетяна Лиходід);

дитячий вокальний ансамбль «Співоча пташка» Добровеличківської мистецької школи (керівник – Ірина Берлад);

аматорський дитячий вокальний колектив «Калинонька» Липнязького сільського палацу культури (керівник – Наталія Пояцика);

хореографічні колективи Вільшанської дитячої школи мистецтв «Візерунки» та «Світанок» (керівник – Анжела Владова).

А від благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір» Помічна отримала в подарунок скульптуру Афродіти, яка незабаром прикрасить селище.